Power jóga Brno – 3 tipy

Z mého pohledu patří power jóga k těm základnějším jógovým stylům. Pro mnoho lidí je právě hodina power jógy jejich první jógovou zkušeností vůbec. Z jakého důvodu? Svou roli v tom nepochybně hraje fakt, že je tento druh jógy zaměřený z velké části na posilování a formování postavy. Zároveň si ji můžete zacvičit téměř v každém městě (někdy i na vesnici).

Mě osobně připadala power jóga ze začátku dost náročná. To však jde ruku v ruce s výsledky, které uvidíte na svém těle. A právě na rukou se cvičení odráží nejvíce. Díky lekcím power jógy mi zeštíhlily a výrazně zesílily paže.

Dnes tu pro vás mám 3 tipy na brněnská jógová studia, kam si můžete jít power jógu zacvičit.

Jóga s S LEHKOU HLAVOU

Toto jógové studio patřilo mezi několik prvních, které jsem ve svých začátcích navštívila. Interiér studia S LEHKOU HLAVOU je naprosto úžasný. Od té doby jsem ještě neobjevila místo, kde bych se cítila tak příjemně. Přesvědčte se sami v galerii.

V lednu zde probíhaly dvě lekce power jógy týdně. V tento moment jí v rozvrhu nenajdete, ale jsem si jistá, že od konce března se zde znovu objeví. Ideálně napište přímo do studia a zeptejte se, kdy se opět můžete těšit na hodiny power jógy.

Jedna lekce vás vyjde na 120 Kč. Lze samozřejmě nakupovat i výhodné balíčky (nebo v tomto případě letenky), které obsahují 15 lekcí za 1500 Kč.

Zdobná relaxační mísa s květinami

Fitclub Valerie

Pod názvem Fitclub Valerie se neskrývá jedno klasické jógové studio. Jóga se pod jejich záštitou cvičí hned na několika místech, proto vám doporučuji si pořádně nastudovat jejich webové stránky. Hodiny power jógy probíhají v úterý, ve středu a dvakrát ve čtvrtek, vždy v jiném brněnském sále.

Ať hledám, jak hledám, nevidím žádný údaj o ceně za jednu lekci. Předpokládám, že se bude jednat opět o částku okolo 100 , ale pro jistotu se při rezervaci místa zeptejte předem.

Výhodou tohoto kočovného studia je fakt, že si můžete najít sál, který je nejblíže místu vašeho bydlišti.

Brněnské AC Fitness

V AC Fitness se cvičí power jóga 4 x týdně – v pondělí, ve středu, ve čtvrtek a v neděli. Již z názvu je poznat, že není řeč o jógovém studiu v pravém slova smyslu. To však vůbec nevadí. Důležité je, že uvnitř naleznete příjemné prostory a zkušenou lektorku.

Velkou výhodou větších fitness center pak bývají sprchy a šaty s uzamykatelnými skříňkami. A pokud váš partner či partnerka józe zrovna neholdují, můžete si je „odložit“ do klasické posilovny a jít si užít power jógu sami.

Cena jedné lekce, která trvá 55 minut, je 120 Kč. Určitě se však nezapomeňte zeptat na případnou studentskou slevu (100 Kč za lekci).

Do sportovní tašky si s sebou zabalte pohodlné oblečení, ručník (zvláště v létě) a rozhodně vlastní podložku na jógu. Máte zkušenosti s některým ze zmiňovaných studií? Vyprávějte nám svůj příběh v komentářích pod článkem.

0 Shares
  • Do AC Fitness chodím pravidelně, čisté fitko se skvělými lektorkami. Vyzkoušela jsem i jiné lekce a posilovnu, dopolední lekce včetně power yogy jsou pro mně však nejlepší hlavně proto, že mají hlídaní dětí zdarma a tak můžu vzít prcka a jít si zacvičit. A to i když nebydlím nejblíž. Vřele doporučuji právě maminkám!

  • >
    0 Shares
    Share