Začněte s jógou s Markétou – online kurz pro začátečníky


O česká instruktážní videa jógy je bohužel nouze. Máme ale dobrou zprávu pro všechny jógové začátečníky! Je tu nový online kurz Začínáme s jógou úžasné lektorky Markéty Mlejnkové. A co v kurzu všechno najdete? Pojďte se na to podívat!

Vybudujete základ

fit jóga markéta

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí od začátku provádět všechny ásány správně a tedy zdravě.

V šesti lekcích, které se skládají z několika videí, se postupně seznámíte s jednotlivými ásánami. Markéta vám přesně popíše, jak se do pozice dostat a hlavně, na co si dát pozor. Na běžných hodinách jógy nemá instruktor tolik času, aby probral všechny „nástrahy“ pozice a nikdo by si takové množství informací hned nezapamatoval. V tomto kurzu máte ale tolik času, kolik potřebujete a můžete se kdykoliv vrátit a znovu si pokyny připomenout. Přístup ke kurzu už vám zůstane na pořád.

Celkem se naučíte 40 jógových pozic a jejich variant a 5 dechových a relaxačních technik. Součástí kurzu je i základní sestava pozdravu slunce.

Ve vlastním tempu

fit jóga markéta

Každá, ze šesti lekcí by vám měla vystačit na jeden týden, kdy budete pilovat ásány a vaše tělo si bude zvykat na nové pohyby. Kurz se vám otevře ihned celý a je jen na vás, jestli budete chtít vědět všechno hned, nebo budete lekce procházet postupně.

Dohromady je pro vás připraveno 60 videí – celkem zhruba 270 minut jógy.

Lekce jsou tématicky rozdělené – nejprve základní ásány, pak balanční a silové pozice, technika záklonových pozic, vitální jóga, relaxační techniky a nakonec shrnutí. V každé lekci se naučíte nějaké dechové cvičení a na konci najdete namluvený doprovod k relaxaci.

Markéta připojila ke každé lekci krátký úvod, ve kterém vám vysvětlí, co se po vás bude chtít, na co se můžete těšit. Vždy platí, že když budete postupovat pomalu, dosáhnete lepších výsledků, než když se budete hned snažit zvládnout vše najednou. Markéta na začátku kurzu píše upozornění, že ne každé cvičení je vhodné pro každého. Je třeba vždy brát ohled na svůj aktuální zdravotní stav. Pokud se nebudete přepínat, předejdete i pádům a jiným pohromám.

Zdravá závislost

Lekce 3 – Technika záklonových pozic Fit jóga Markéta - Google Chrome 21.06.2016 120727.bmp

S online kurzem Začínáme s jógou si vypěstujete zdravý návyk praktikovat jógu doma několikrát do týdne. Budete se krůček po krůčku zlepšovat a uvidíte na sobě změny. Jóga vám pomůže zvládat stres, zlepšit koncentraci, protáhnout zatuhlé svalstvo, ulevit kloubům a dostat se do formy.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky každého věku, tělesných proporcí i kondice.

Záleží jen na vás, kolik času kurzu věnujete. Pokud si ho objednáte, získáte k němu přístup už napořád. Dokonce budete mít přístup i ke všem případným aktualizacím a to i v případě, že bude kurz zdražený.

Cena kurzu je 400 Kč. Pokud váháte, podívejte se na krátkou videoukázku:

YouTube video

0 Shares
  • >
    0 Shares
    Share