On-line kurzy jógy s Markétou

Začít s jógou je tak jednoduché, obzvlášť v dnešní on-line době, kdy si můžete dopřát cvičení jógy i u sebe doma. Nemusíte se vydávat nikam do studia. Jediné co potřebujete je připojení k internetu, jógová podložka a trocha odhodlání.

A právě pro vás jsou tu nové on-line kurzy jógy pod vedením skvělé lektorky Markéty Mlejnkové. Jaké kurzy si pro vás Markéta připravila, a na co se v nich můžete těšit? Pojďme si je představit!

Začínáme s jógou

Online kurzy jógy

Kurz Začínáme s jógou je určen pro všechny, kteří chtějí začít s jógou. Seznámí vás se základní jógovou praxí, a jak provádět všechny ásany již od začátku správně. Kurz je přizpůsoben tak, aby jste si odnesli to nejdůležitější, naučili se cvičit správně a cvičení uzpůsobili svým potřebám.

V šesti lekcích se společně s Markétou seznámíte se základními ásanami, naučíte se základní principy jógy – jak správně používat dech a provádět základní pozice. Učíte se vnímat a ovládat své tělo a především pracovat s vědomou pozorností. Na vše máte dostatek času a vždy se můžete vrátit a vše si znovu připomenout. Pravidelným tréninkem získáte základní schopnosti a dovednosti, tak abyste následně byli schopni zvládnout i hodinovou lekci jógy.

Během kurzu se naučíte celkem 40 jógových pozic a jejich varianty, 5 dechových a relaxačních technik a základní sérii pozdravu slunce. Součástí kurzu jsou i doprovodné články s úvodem ke kurzu a hlavními zásadami pro cvičení.

Online kurzy jógy

V rámci šesti lekcí je pro vás připraveno celkem 60 videí – cca 270 minut jógy. Lekce jsou tematicky rozděleny – nejprve se naučíte základní ásany, následně balanční a silové pozice, techniky záklonových pozic, základy vitální jógy, relaxační techniky a v závěrečné lekci na vás čeká zopakování všeho, co jste se doposud naučili. Před každou lekcí je pro vás připraven krátký úvod, kde se dozvíte, co na vás čeká a na co se můžete těšit.

Kurz je vhodný pro každého, kdo začíná s jógou a rozhodne se pravidelně cvičit. Budete se krůček po krůčku zlepšovat a posouvat své limity. Jóga vám pomůže zvládat stres, zlepšit koncentraci, uvolnit a rozcvičit tělo. Navíc má pozitivní vliv na rozvoj fyzické a psychické kondice a pomůže vám dostat se zpět do formy.

Pokud si kurz objednáte, získáte k němu neomezený přístup už napořád, a to ke všem lekcím, ale i příštím aktualizacím. Záleží tedy jen na vás kolik času mu věnujete. Cena on-line kurzu je 400 Kč.

Zdokonal se v józe

Kurz Zdokonal se v józe navazuje na již získané dovednosti z kurzu pro začátečníky. Kurz je cílen na středně pokročilé a ty, kteří se v józe chtějí posunout ještě o kousek dál – nejenže se zdokonalíte v jednotlivých ásanách, ale naučíte se také zapojovat bandhy, pohledy a mudry v průběhu cvičení.

Online kurzy jógy

V rámci 6 lekcípřes 8 hodin jógy – je pro vás připraveno opakování již získaných dovedností. Naučíte se nové balanční a silové ásany, obrácené a záklonové pozice a pozdrav slunci B. Prohloubíte své znalosti v rámci vitální jógy, kde je oproti základnímu kurzu lekce více zaměřena na bhastriku, dechovou techniku, ale i další dechově očistné techniky. Při lekci Rádža jógy se naučíte vnímat své tělo a jednotlivé pocity. Poslední šestá lekce zahrnuje 2 hathajógové lekce, kde si společně s Markétou zopakujete vše, co jste se doposud naučili.

Každý týden si pro vás Markéta připravila jeden úkol, výzvu, která vás posune zase o kousek dál a doplní vaše znalosti a dovednosti z jógy. Na konci celého kurzu si budete schopni sestavit vlastní lekci na míru.

Cílem je naučit se vnímat a naslouchat svému tělu, využívat jógovou praxi ve svůj prospěch z hlediska svých cílů, potřeb a s ohledem ke svému zdravotnímu stavu. Markéta vás provede celou vaší cestou od začátku až do konce a pomůže vám stát se o něco lepšími jogíny.

Cena on-line kurzu je 490 Kč.

0 Shares
>
0 Shares
Share