Oblečení na jógu Reebok od BotyObleceni.cz – jak se vám líbí?

Jóga je několik posledních let na vzestupu a tak se na ni zaměřují i velké sportovní značky. Jednou z nich je i Reebok. Náš magazín dává normálně přednost především malým, specializovaným výrobcům, kteří používají bio materiály.

Jenže letošní kolekce oblečení na jógu se Reeboku tak povedla, že by byl hřích se o ní nezmínit. U přírodních materiálů návrháři občas zapomínají na moderní a veselý vzhled oblečení. To Reeboku stoprocentně vyčítat nemůžeme.

Navíc jsem objevila certifikovaného prodejce BotyObleceni.cz, který nabízí téměř vše, co najdete na oficiálním Reebok e-shopu. Samozřejmě s tím rozdílem, že si nemusíte lámat hlavu se zásilkou ze zahraničí.

Oblečení, které budete milovat

Reebok spolupracuje nejen s módními návrháři, ale zároveň oslovuje lektory (nebo spíše lektorky) jógy a navrhované oblečení s nimi konzultuje. To znamená jediné – každý kus je krásný a funkční zároveň. Vysokou kvalitu této značky snad ani zmiňovat nemusím.

Vyrábějí prakticky vše, co můžete na jógu potřebovat a to včetně podložek, tašek atd. A jak už jsem řekla, většinu toho naleznete i na českém e-shopu BotyObleceni.cz. Pro jistotu jsem ještě zkontrolovala hodnocení obchodu zákazníky na Heurece a je výborné. Místo Reebok e-shopu budu proto raději odkazovat na tento, abyste měli jistotu, že daný model bez problému seženete.

3 tipy na Reebok jógové oblečení

Na první pohled jsem se zamilovala do těchto barevných tříčtvrtečních kalhot na jógu. Jsou z elastického materiálu a díky technologii PLAYDRY rychle odvedou pot od těla.

Dámské_tříčtvrteční_legíny_Reebok

Jako další musím zmínit jejich tílka. Pro ukázku přikládám opět fotku jednoho z nich. Většina tílek má veselý potisk nebo nápis, široké průramky na zádech a působí lehoučce a pohodlně. Plus je u nich opět využita technologie PLAYDRY.

Dámské_barevné_tílko_na_jógu

Nakonec jsem se rozhodla vám ukázat ještě podprsenku na jógu od Reeboku. Ta se hodí u tílek, která nemají vestavěné košíčky (takže si nezapomeňte pečlivě pročíst popisek produktu).

Dámská_podprsenka_na_jógu_Reebok

Líbí se mi, když jsou sportovní podprsenky veselé stejně jako tato. Ne vždy ji totiž budete schovávat pod oblečení – např. na hodiny Hot a Bikram jógy vám stačí jen kraťasy a podprsenka.

A ještě malý tip na závěr. Obchod BotyObleceni.cz má novou prodejnu v Praze na Košířském náměstí 2 (Praha 5). Pražané si tak mohou svou zásilkou v klidu vyzvednout a její obsah vyzkoušet přímo tam.

Zdroj úvodního obrázku: http://www.reebok.com/us/yoga

0 Shares
>
0 Shares
Share