Naučte se rozumět horoskopu

Horoskop není jen nicneříkající tajemná předpověď na stránkách časopisů pro ženy, správně sestavený horoskop vám napoví, kdo jste, kam směřujete, na co byste se měli zaměřit a spoustu dalších užitečných  informací. V horoskopu hraje roli daleko víc věcí než „jaké jste znamení“. Naučte se rozumět jednotlivým prvkům horoskopu a sestavit si svůj vlastní, nebo třeba partnerský. S Antonínem Baudyšem a jeho kurzem to určitě zvládnete!

Rozumět hvězdám

Astrologie je velice starý obor, který se zabývá zkoumáním souvislostí mezi děním na obloze a děním na Zemi. Nechme teď stranou vědeckou hodnotu astrologie, podívejme se raději, k čemu je astrologie dobrá. S hvězdopravectvím, jak zní český název, se nejčastěji setkáme při sestavování horoskopů. V okamžiku našeho narození se vesmírná tělesa nacházejí v určitém postavení. A právě toto postavení, to jak na sebe tělesa působí, nám může prozradit mnohé o nás samých.

Antonín Baudyš, zakladatel a předseda Astrologické asociace, se tomuto oboru věnuje už mnoho let. Prostřednictvím serveru vimvic.cz nabízí kurz s názvem Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi. Díky tomuto kurzu můžete porozumět astrologii a naučit se „číst ve hvězdách“. 🙂

Horoskop, štír

Jak horoskop funguje

Jak už jsme řekli, v okamžiku vašeho narození se sluneční soustava nacházela v nějakém rozpoložení. A vy z tohoto obrazu, z takové „vesmírné fotografie“, můžete vyčíst spoustu věcí. Když jsem se do kurzu pustila, překvapilo mě, jak málo toho o mě říká, v jakém znamení jsem se narodila. Je to asi jen 1% všech informací, které z horoskopu lze vyčíst. Takže to, že jsem štír, vlastně skoro nic neznamená.

Horoskop je totiž sestaven celkem z 16 prvků! Skládání takového horoskopu je tedy velice složité a vyžaduje hodně znalostí. Ale není třeba se bát a nechávat astrologii jen na profesionálech, sami to dokážete také, stačí jen chtít a hrát si s tím. 🙂

Představte si svou osobnost jako cibuli – složenou z vrstev. A každý prvek ovlivňuje určitou vrstvu a z toho všeho se pak skládáte vy, vaše jedinečná osobnost.

Co se z horoskopu dá vyčíst

Horoskop odpovídá na mnoho otázek. Například vám napoví, kdo vůbec jste, kde je vaše síla, jaké jsou vaše kvality, co pro sebe můžete udělat, co vás může zranit a tedy i to, jak se můžete bránit, v jaké oblasti se v životě můžete uplatnit… Shrnula bych to tak, že umění číst v horoskopu je cestou k sebepoznání a tím pádem i cestou k sebejistotě. Protože když víme, co od sebe můžeme čekat, víme, kam směřovat svou energii.

Kromě toho, že můžete lépe poznat sami sebe, můžete samozřejmě zkoumat i vaše blízké. Můžete si sestavit partnerský horoskop a pochopit tak, co se vlastně ve vašem vztahu děje. Dokonce lze sestavit i horoskop určitého dne, okamžiku a připravit se na něj. Ty možnosti jsou ohromující.

Co kurz nabízí

Antonín Baudyš vás provede celkem 18 lekcemi, které obsahují vždy několik videí na určité téma. Například vám detailně popíše, co která planeta ovlivňuje. V 18. lekci vám bude odhaleno tajemství horoskopu tří známých osobností. Prozradím, že jsou to Marek Eben, Jaromír Jágr a Václav Havel. Nejen, že se podíváte, jak vůbec takový horoskop sestavit, ale poznáte, že to opravdu funguje.

Kromě těchto videí vám také Antonín Baudyš sestaví 3 horoskopy, tedy horoskop pro vás a pro vaše dva vybrané blízké. Na nich se budete moci naučit pracovat se všemi údaji. Tento kurz je jedinečný. I když si svůj horoskop můžete bez problému najít na internetu, porozumění principům, které za tím vším stojí, nikde jinde nenajdete.

Antonín Baudyš, Horoskop
Zdroj: https://www.vimvic.cz/kurz/tvuj-horoskop-ti-napovi-kdo-jsi

Kurz vás bude stát 2 762 Kč.

A proč se snažit pochopit astrologii? Jak říká Antonín Baudyš, protože „„život je hodně hezký, hodně dlouhý a stojí za to, dělat věci, které nás rozvíjejí, obohacují.“

A na závěr přikládám video, ve kterém vám Antonín Baudyš řekne, co vás podle astrologie čeká v roce 2016. Toto video není z kurzu, ale seznámíte se s lektorem.

Tak jak se vám kurz líbí? Toužíte pochopit, jak to všechno funguje a jak nás to ovlivňuje? Napište do komentáře, jaký názor máte na horoskopy!

Zuzka

0 Shares
>
0 Shares
Share