Leden ve znamení jógy – akce na oba dva kurzy jógy za 700 Kč

S novým rokem přichází i nové výzvy. Uvažujete, že s jógou začnete a chcete to vzít za správný „konec“ provazu? Společně s Markétou jsme pro vás připravili lednovou akci na oba dva kurzy jógy. Za 700 Kč získáš vše, co jogín  začátečník a mírně pokročilý potřebuje k individuálnímu výcviku. Konec výmluv, že nemáš čas chodit na jógu:-)

V kurzu se dokonale naučíš veškeré základy, podrobně natrénuješ nejznámější ásany, a naučíme tě zvládat základy dechových a relaxačních technik. A co víc – až se budeš cítit, že by ses rád(a) posunul(a) o kousek dál, navážeš kurzem, který tě provede i pokročilejšími technikami a ukáže ti způsoby, jak můžeš zdokonalit své ásany a přejít do náročnějších variant. A co je nejlepší? Vše z pohodlí domova, online, s neomezeným přístupem! Takže se vždy můžeš vrátit k tomu, co tě baví nejvíc, nebo chceš zopakovat.

V lednu si nejčastěji dáváme předsevzetí, pokud je tvým předsevzetím právě začít s jógou, nebo se konečně z úplného začátečníka stát pokročilejším jogínem, máš jedinečnou příležitost získat tyto dva kurzy za super cenu 700 Kč.

0 Shares
>
0 Shares
Share