Na konci dubna ovládne opět Dolní Vítkovice 6. ročník mezinárodního festivalu jógy

Poslední dubnový víkend, tj. ve dnech 27.–30. 4. 2017, se v Dolních Vítkovicích uskuteční mezinárodní festival jógy Yoga&Dance Spring Festival Ostrava pořádaný společností Maha Shakti Production, s.r.o. ve spolupráci s Pranava Jóga centrem a společností Bhavasya Ventures, s.r.o.

Vedle zkušených lektorů jógy z Ostravy i celé republiky se festivalu zúčastní řada zahraničních hostů z Evropy i ze zámoří.

Z New Yorku přijede Ruth Lauer Manenti – známá Jivamukti Yoga teacher. Z Kapského města (JAR) zavítají do Ostravy Jay Mac a Misch McNamara, kteří s sebou přivezou také svůj snímek „What is Real?“, který bude mít na Y&D Spring Festivalu svou českou premiéru!

Přednáškové části vévodí přední česká psychosomatička MUDr. Jarmila Klímová a Karel Kostka, Ph.D., který promluví o obecné teorii vědomí, času, prostoru a bytí.

Během čtyř dnů čeká návštěvníky v šesti sálech industriální oblasti na šest desítek lekcí jógy různých stylů, od pomalých cvičení až po dynamické lekce určené širokému spektru účastníků, od začátečníků po pokročilé, mužům, ženám i dětem všeho věku. Mimo to budou v rámci festivalu připraveny různorodé a zajímavé přednášky na témata související s jógou, energií, životem a radostí z něj, dále pak hodiny meditace, ukázky a lekce orientálního a afrického tance, hraní a zpěvu a mnoho dalšího.

Více informací najdete na webu Jóga festivalu zde . Brzy pro vás spustím soutěž o dvě vstupenky. Sledujte informace zde a u nás ve Facebook skupině či na Facebooku.

0 Shares
>
0 Shares
Share