Kdy koupit nejlevnější oblečení na jógu?

Náš magazín podporuje především kvalitní oblečení na jógu, nejlépe v bio kvalitě. Takže si určitě říkáte, co tu pohledává takový článek? Možná vás to překvapí, ale i levné oblečení na jógu si může najít v životě jogína své místo.

Pokud si však můžete v danou chvíli dovolit nákup kvalitnějšího kousku, určitě vám to nebudu vymlouvat. Z mých zkušeností jde v případě oblečení na jógu skutečně vyšší cena ruku v ruce s lepší kvalitou.

1. Jdete na svou první lekci jógy

Jóga je ve všech směrech úžasná aktivita, ale nikdo vám nezaručí, že vás uhrane hned po prvních šedesáti minutách. Někdy se s ní prostě člověk poprvé setká v době, kdy mu nic neřekne. Za pár let může být samozřejmě všechno jinak, ale to vám peníze za nákup oblečení nevrátí.

Klidně si tedy ze začátku kupte nejlevnější oblečení na jógu. Stejně tak můžete vyrazit ve sportovních věcech, které máte doma. Abyste však nezažívali zbytečné nepohodlí, je dobré si zkontrolovat následující:

  • Kalhoty na jógu vás netlačí ani vám nepadají
  • Nikde nemáte cedulky, které by vás mohly během cvičení škrábat
  • Tričko na jógu je prodyšné a obepíná vám tělo

Oranžové ponožky na jógu bez prstů

Do čeho však doporučuji před první hodinou investovat jsou rukavice na jógu a ponožky na jógu. Kdybych je měla od začátku i já, ušetřila bych si spoustu trápení. Vyjde vás to levněji, než nákup vlastní podložky na jógu a vyhnete se nepříjemnostem, které způsobují zpocené ruce a nohy.

A když vás jóga nebude bavit (což je velice nepravděpodobné), můžete rukavice poslat dál a ponožky používat pro domácí lenošení.

2. Plánujete velké hubnutí

Spousta lidí si jógu přibírá mezi jednu z mnoha pohybových aktivit v období hubnutí. Pokud plánujete shodit dvě, tři kila, tak se vás tento bod samozřejmě netýká. Jestliže ale doufáte v deset nebo třeba dvacet shozených kilogramů v horizontu následujících měsíců, rozhodně se vám investice do drahého oblečení nevyplatí.

Prostě si na začátek pořiďte něco pohodlného a zároveň levného. Nákup lepšího oblečení vám pak může posloužit jako skvělá motivace.

Bílý krejčovský metr na růžovém pozadí

3. Šetříte si na lepší kousky

Ne každý má na to, aby z fleku zaplatil několik tisíc za jógovou výbavu. Podle mého názoru je vždy lepší pořídit si dražší podložku a chvíli se spokojit s nejlevnějším oblečením na jógu. Není na tom nic špatného. Nevydrží vám sice roky, ale pár měsíců ano.

A až si našetříte na kvalitní kalhoty na jógu z bio bavlny, budete z nich mít dvojnásobnou radost. Jóga sice není primárně o drahých a krásných věcech, ale člověka potěší, když se může na své oblečení spolehnout.

Máte na to stejný názor nebo je podle vás naprosto nezbytné cvičit již od začátku v lepším oblečení na jógu? Dejte nám vědět svůj názor v komentářích pod článkem.

0 Shares
>
0 Shares
Share