Jóga v Dobřichovicích?

Dobřichovice jsou město kousek od Prahy. Z toho vyvozuji, že spousta obyvatel odsud právě do Prahy dojíždí za prací či školou a na jógu si mohou zajít přímo v hlavním městě. Proto jsem také při svém hledání neočekávala záplavu jógových studií.

A měla jsem samozřejmě pravdu. Nabídka jógy zde není nijak široká. Přesto jsem narazila na jedno moc pěkné studio a malý bonus od obce navíc. Obyvatelé Dobřichovic si tak mohou na jógu zajít pohodlně kousek od svého domova, aniž by byli nuceni jezdit do Prahy.

JOG-IN v Dobřichovicích

Studio JOG-IN na mě okamžitě zapůsobilo svým překrásným interiérem. Nachází se v podstatě v samém centru města, takže ho mají místní přímo pod nosem. Uvnitř na vás čekají příjemně a harmonicky zařízené prostory. Najdete zde pánské i dámské šatny se sprchami a hlavní sál na cvičení jógy. Dokonce vám na většinu lekcí zapůjčí i podložku na jógu.

Studio nabízí jak otevřené lekce, tak kurzy pro děti a dospělé. Pro představu o konkrétních lekcích si prohlédněte přímo jejich rozvrh – hned na první pohled mě zaujaly lekce Hot jógy.

Makro fotka stromu z jara

Cena jedné lekce se pohybuje od 120 do 160 Kč v závislosti na jejím druhu a délce. S permanentkou ceny snížíte na 100 až 140 Kč. Na otevřené lekce není třeba předchozí rezervace, pokud byste však chtěli navštívit kurz, musíte se do něj nejprve přihlásit.

Jóga Dobřichovice – cvičení v kulturním domě?

Po studiu JOG-IN jsem začala celkem bezradně tápat. Nějaké zmínky o józe mě zavedly do kempu ve vedlejším městě a další zase do místního rehabilitačního centra. Nejednalo se však o pravidelné a už vůbec ne aktuální záležitosti.

Nakonec jsem narazila na schovaný odkaz na cvičení jógy přímo na stránkách města Dobřichovice. Pod odrážkou JÓGA se skrývá dokument ke stažení. Na něm se dočtete o tom, že se každý týden ve čtvrtek od sedmi hodin večer koná lekce jógy v sále Dr. Fürsta. Cena vstupného – 100 Kč.

Upřímně vám nemohu říci, zda je tato informace aktuální, o tom se budeme muset přesvědčit sami (na letáčku je i telefon na lektorku).

Jak vidíte,  i v malých městech se dá nalézt trocha jógy pro každého. Jak si v tomto ohledu stojí okolí vašeho domova? Máte dobré jógové možnosti nebo musíte dojíždět zbytečně daleko?

0 Shares
>
0 Shares
Share