Hot jóga Brno?

Zbožňuji člověka, který vymyslel tak skvělou činnost, jako je Hot jóga. Od té doby, co na ni jednou týdně chodím, jsem ji začala všude vychvalovat. Ze začátku jsem ji navštěvovala příliš nepravidelně na to, aby se na mě projevily všechny její účinky. Ale to se teď změnilo. Konečně už chápu, proč ji do teď propadlo tolik lidí. Mám pružnější tělo, čistší pleť a dokonce také hladší stehna (hladší, ne hladká, celulitida je zatraceně vytrvalý nepřítel).

Možná jsem i shodila nějaký ten kilogram na váze, ale nebude to nic strhujícího. Jídlo mám prostě až příliš ráda na to, abych si kvůli menší velikosti oblečení, zmenšovala porce. I tak si ale připadám určitým způsobem lehčí a zcela jistě silnější. Včera jsem jela domů po dlouhé době vlakem a bez problému (a bez bolesti) jsem si svůj obrovský kufr vyhoupla do horní přihrádky. Poprvé jsem seděla v dámském kupé (náhodou) a hned jsem tam byla za Ramba, který přispěchá na pomoc každé slaboučké stařence. Jó, když není po ruce chlap, přijde na řadu Hot jógou zocelená žena.

Teď už ale k hlavnímu tématu dnešního článku – Hot jóga Brno. Naštěstí mi hledání tentokrát nezabrala moc práce, protože znám hned několik Brňaček stejně posedlých tímto druhem jógy, jako jsem já.

Makro fotka orosené pet lahve s vodou na černém pozadí

Brněnské studio Hot City Yoga

Toto studio má velmi podobnou pobočku také v Ostravě. Cvičí se zde skutečně jen Hot jóga, což považuji vždy za dobré znamení. Ta se koná 17 krát do týdne, takže si i ti nejvytíženější z vás jistě najdou vyhovující čas. Vnitřní prostory jsou kompletně předělané. Jak sál pro Hot jógu, tak dámské i pánské šatny působí velmi příjemným, až luxusním dojmem. Na studio jsem slyšela pouze pozitivní, někdy dokonce naprosto nadšené, ohlasy. Mohu Vám ho tedy stoprocentně doporučit.

Maximální cena za hodinu je 270 Kč (docela pálka), minimálně pak zaplatíte 165 Kč, ale pouze v případě, že si zakoupíte dopředu permanentku na 50 lekcí. Tato akce je skvělá především pro ty z vás, kteří Hot józe propadli skutečně naplno. Ještě lepší je ale podle mě výhodná cena pro začátečníky. Ti mohou zaplatit pouhých 400 Kč a užívat si deseti denní maraton Hot jógy. Ideální pro přípravu na událost, kde potřebujete zazářit.

2 x Yoga Brno

Studia Yoga Brno najdete ve městě dokonce dvě. Hot jóga a Brno jsou evidentně dobří přátelé. Jedno se nachází v ulici Dobrovského (Dobrák) a druhé v ulici Zábrdovická. Můžete tak navštěvovat to, které je blíž vašemu domovu či práci. Obě studia si jsou velmi podobná. Společné mají příjemné, nově vybavené prostory. Studio v Zábrdovické nabízí mimo kurzy Hot jógy také další druhy jógy (Power jógu, jógu pro zdravá záda atd.). Naproti tomu Dobrák se specializuje pouze na Hot jógu.

Zde cena za jednu hodinu začíná na 250 Kč s tím, že můžete využít také zajímavých množstevních slev. Začátečník získá k jedné zakoupené lekci druhou zdarma, aby se mohl lépe rozhodnout, zda je pro něj toto cvičení to pravé ořechové.

Ještě než vyrazíte, tak si nezapomeňte obstarat protiskluzovou podložku, bez které byste hodinu zbytečně protrpěli. Do tašky si přibalte také velký ručník (klidně i dva), minimálně dvoulitrovou láhev s vodou a nějaký pěkný, úsporný obleček na jógu.

0 Shares
  • >
    0 Shares
    Share