Kalhoty na jógu pro geeke

Veselé Vánoce všem! Doufám, že pod stromečkem najdete alespoň jeden jógový dárek. Já jsem si napsala Ježíškovi o oblečení na jógu, protože mě nebaví to staré prát pořád dokola. Tak snad budu mít štěstí a rozbalím si kalhoty na jógu nebo třeba nějaké pěkné tílko z organického materiálu.

Teď už ale k tématu dnešního článku – kalhoty na jógu pro geeke. Tento nápad přišel úplnou náhodou, když jsem s nadšením objevila jeden zahraniční e-shop. Jmenuje se Thing Geek a pokud jste fanoušky komiksů, komiksových filmů a dalších kultovních filmů nebo seriálů, budete z něj nadšení stejně jako já.

Geekovské kalhoty na jógu

Největší bombou byly kalhoty na jógu s motivy Star Wars, DC komiksů atd. Pokud vás kalhoty zaujmou, můžete si je objednat, protože zasílají i do České republiky. Kromě nich tam samozřejmě najdete ještě asi milion úžasných věcí. Jediné, co by vás mohlo od těchto kalhot na jógu odradit je složení jejich látky.

Jak více, já všude propaguji prodyšné a nejlépe organické materiály. Tady se setkáváme se směsí obyčejné bavlny, polyesteru a spandexu. Každopádně všechny modely mají stejný střih, který vypadá pohodlně a je vhodný pro každou postavu (má zvýšený pas).

Začnu například kalhotami s motivy R2-D2 ze Star Wars. Ty mě oslovily jako první a dost možná bych si je i objednala, kdybych už nečekala jedny jako vánoční dárek. Mohl by to být fajn způsob jak přivítat blížící se novou epizodu Star Wars.

R2D2_kalhoty_na_jógu_

Jako druhé jsem na ukázku vybrala kalhoty na jógu, které mají v pase natisknutý znak Batmana. Jsou o něco nenápadnější, ale pořád moc hezké a vtipné. Nemyslíte?

Kalhoty_na_jógu_-_Batman

Když nejste fanda filmových potisků

Ne každý má rád podobné věci. I já mám spoustu kamarádek, pro které by byl Thing Geek jen hromadou blbostí. Vy si můžete pořídit klasičtější kalhoty na jógu. Pravděpodobně budou i precizněji ušity a najdete v nich velké procento bio bavlny.

Doporučit mohu například tyto tříčtvrteční tmavě fialové kalhoty (92 % bio bavlna, 8 % elastan) nebo černé elastické legíny se speciálním poutkem pod patami. Mají stejné složení, jako předchozí model a při cvičení se vám nikam nepohnou.

Ať už cvičíte jógu doma nebo dáváte přednost společnosti dalších jogínů, nezapomínejte na důležitost pohodlného a prodyšného oblečení. Tak co říkáte na kalhoty pro geeke, brali byste je?

Zdroj obrázků

http://www.thinkgeek.com/product/1d45/

http://www.thinkgeek.com/product/1dfa/

0 Shares
>
0 Shares
Share