Jógová studia v Ústí nad Labem – mamé 2 tipy!

Dalším městem, kde jsem hledala krásná jógová studia je Ústí nad Labem. V srdci chráněné krajinné oblasti České středohoří najdete spoustu míst, kde si můžete rozložit podložku. Podívejte se teď na dvě jógová studia, která jsem pro vás vybrala.

Element Yoga Studio

usti nad labem

Prvním studiem, které vám dnes představím je příjemné Element Yoga Studio. Toto studio patří mezi ty menší, tady si zakládají na kvalitě, ne na kvantitě.

Zajít si sem můžete na lekce Powerjógy, které jsou rozdělené podle úrovně jógujících. Jsou tu lekce pro začátečníky i pro pokročilé. Velmi se mi líbí hodiny Jógy zaměřené na techniku. Důraz na správné provádění ásán je něco, co mi na lekcích často chybí. V Element Yoga Studiu vypilujete ásány k dokonalosti pod vedením zkušené lektorky a majitelky studia Petry Kozákové.

V létě se navíc můžete těšit na Letní školu jógy s Petrem Němečkem. Každý čtvrtek proběhne setkání s jógou zaměřené na určitý aspekt života, například Cvičení jógy pohledem přehlížení maličkostí, aneb nestarejme se o maličkosti.

Yoga & Dance Studio

usti nad labem

Dalším krásným studiem, které můžete v Ústí nad Labem navštívit, je Yoga & Dance Studio. Ani tohle studio není největší, nečekejte tělocvičnu.

Jak už napovídá název studia, najdete zde spojení jógy a tance. Zajděte n lekci Dance jógy, kde si krásně protáhnete svaly a rozhýbáte celé své tělo v příjemném rytmu. Pokud se chcete zapotit a vytvarovat svou postavu, zkuste Dance kalanetiku. 30 minut budete tančit a 20 minut budete posilovat své tělo pomocí vlastní váhy. Nakonec vás čeká jógové protažení a relaxace. Na stránkách studia se můžete dočíst, že Dance kalanetika je určená těm, kteří nemají rádi velká fitka a dřinu v posilovně. Budete hubnout zábavně, s tancem. 🙂

Pro ty, kteří touží spíše po silové józe, je tu Power jóga. Pro vyznavače klasického pojetí jógy jsou určené lekce Hatha jógy. Ve studiu myslí i na těhotné ženy, pro které zařadili hodiny speciální hodiny jógy vedené podle systému Andrey Smékalové. Více informací najdete tady. Ještě zmíním lekce PortDeBras a Cvičení metodou Ludmily Mojžíšové.

Studio pořádá i různé kurzy, například Latina- sólo pro ženy nebo Hormonální jógu. Za 12 lekcí Hormonální jógy zaplatíte 950 Kč a kurz bude trvat 3 měsíce. Za jednu lekci Dance jógy dáte 80 kaček, což je oproti jiným studiům úplná pohádka! 🙂

A jaká studia navštěvujete v Ústí nad Labem vy? Napište do komentáře, kam rádi chodíte jógovat!

Zuzka

Zdroj obrázků: http://www.yogadance.cz/, http://www.elementyogastudio.cz/, https://cz.pinterest.com/

0 Shares
>
0 Shares
Share