Jóga a Žďár nad Sázavou: Spojení plné možností pro milovníky jógy

Žďár nad Sázavou je město na Vysočině, které je známé nejen pro své architektonické skvosty, ale také pro svou krásně renesanční radnici a dechberoucí kostely. Při našich toulkách jsme se však vydali po stopách jógy. A přišli jsme na jednu věc – i Žďár nad Sázavou a jóga jdou dohromady! Při našem putování jsme narazili na několik studií, kde každý týden dochází k lekcím oblíbeného cvičení. Pojďme si je představit.  

Jóga Jáma Žďár nad Sázavou: Vede Eva a Pavla 

Jedním ze studií, kde se aktivně cvičí uvolňující cvičení jménem jóga je studio Jóga Jáma. Právě zde se cvičí s láskou i radostí. Jednotlivé kurzy se liší podle pokročilosti či podle pohlaví. Vedoucí lektorky Eva a Pavla si pro milovníky uvolňujícího cvičení připravily jógu pro začátečníky, která je určená hlavně těm, kteří chtějí jógu vyzkoušet, poznat trochu jejích teoretických základů a následně přenést teorii do praxe.  

V nabídce je také jóga pro pokročilé, která je určená pro všechny, kdo se v józe chtějí posunout na další úroveň. Aktivně se cvičí i jóga pro ženy – ta je určená ženám, které jsou těhotné, po porodu nebo které se chtějí jenom objevit a najít.  

Čím je nabídka tohoto jógového studia zvláštní, tak jógou pro děti. Jedná se o velice hravou formu populárního cvičení, která je určená dětem. Děti se díky lekci naučí, jak relaxovat, správně dýchat a vyzkouší si i jednoduché jógové sestavy.  

Jógu pod vedením Evy a Pavly si můžete zacvičit ve Žďáru Nad Sázavou, a to na adrese Smíchov 2280/1 

Jóga v denním života i ve Žďáru nad Sázavou 

O systému Jóga v denním životě jste už možná slyšeli. Pravidelné kurzy uvolňujícího cvičení pod vedením odborníků z tohoto systému či organizace se konají na mnoha místech po celé České republice. Své jógové studio mají také ve Žďáru nad Sázavou, konkrétně na adrese Husova 376/3. 

Pod střechou tohoto Jógacentra se nachází celá spousta odborníků a zkušených lektorů, kteří vedou každý den v týdnu hned několik lekcí uvolňujícího cvičení. Jednotlivé typy lekcí se liší nejen pokročilostí jejích účastníků, ale také celkovým zaměřením jednotlivých cviků. Konají se kupříkladu jóga lekce proti bolestem zad a kloubů, které jsou plné cviků bojujících proti nepříjemným bolestem.  

Žďár nad Sázavou nabízí i lekce Power jógy 

Pokud jste milovníkem spíše dynamičtějších typů cvičení, pak s největší pravděpodobností vyhledáváte Power jógu. Máme pro vás dobrou zprávu! I Power jóga a Žďár nad Sázavou jdou skvěle dohromady – lekce této dynamické podoby oblíbeného cvičení probíhají ve FIT.nest pod vedením zkušených lektorů.  

V nabídce jsou jak lekce pro úplné začátečníky, kdy se lidé mohou seznámit s tímto typem cvičení, tak i lekce pro pokročilé. V obou případech se nabízí skvělá cena, a to 85,-/lekci 

0 Shares
>
0 Shares
Share