Jóga Žatec: Kde se cvičí jóga a kam stojí za to zajít?

Jste z Žatce a rádi byste začali cvičit jógu? Máme pro vás tip na to, kde se cvičí. Přečtěte si, kam jít cvičit jógu v Žatci a začněte docházet do lekcí klidně ještě tento týden. A pokud nemáte čas chodit do studia, máme tip i pro ty z vás, kteří raději cvičí z pohodlí domova.

Aktiv Sport Fitcentrum Žatec

V Žatci se jóga necvičí na mnoha místech. Našli jsme pouze jedno místo, kde se aktuálně můžete na lekci jógy přihlásit. A tím je Aktiv Sport Fitcentrum Žatec. Najdete je buď na jejich webových stránkách nebo na Facebooku. Adresa studia je Podměstí 2125, Žatec. Jak asi tušíte, jde o větší Fitness centrum, kde se zdaleka necvičí jen jóga. Můžete zde vyzkoušet i jiné aktivity, například trampolínky, masáže nebo piloxing.

Co se jógy týče, tak Aktiv Sport Fitcentrum Žatec nabízí lekce power jógy. Během hodin budete provádět ásany v krátkých sestavách a o něco intenzivněji, než jste možná zvyklí. Cílem power jógy je totiž zpevnit postavu, zvýšit fyzičku a třeba i zhubnout nějaké to kilo.

Vřele vám ji doporučujeme, je to super sport, který vás bude bavit. Není to ale jen o posilování a intenzivním tréninku. Budete se také protahovat, zlepšovat flexibilitu a pracovat s dechem. Power jóga má všechny benefity klasické jógy, ale je lépe přizpůsobená modernímu člověku – určitě ji vyzkoušejte.

Cena ve studiu je velmi příznivá, za jednorázové vstupné zaplatíte 90 Kč, studenti 60 Kč. Pokud si koupíte permanentku, za 10 vstupů zaplatíte 780 Kč.

Nestíháte? Cvičte jógu z domova!

Pokud nestíháte chodit do studia, máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých můžete kdykoliv naskočit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy. A pokud byste rádi odlehčili také váš jídelníček, zkuste 28denní detox výzvu. Naučíte se vařit zdravá a chutná jídla pro celou rodinu. Nebojte se, naše detox výzva rozhodně není jen o pití celerového džusu.:)

Znáte další studia, kde se cvičí jóga v Žatci? Podělte se s námi o ně v komentářích.

0 Shares
>
0 Shares
Share