Jóga v Praze 10 – 2 krásná studia

S Prahou jsme ještě neskončili! Tentokrát se podíváme na Prahu 10 a její jógová studia. Vybrala jsem jen dvě, ale za to opravdu pěkná. Takže pokud bydlíte poblíž, určitě zajděte na nějakou lekci. Gočárův funkcionalistický Kostel svatého Václava je sice zajímavý, ale ta jóga! 🙂

Jóga Ateliér

Jóga Ateliér, Praha 10
Zdroj: www.jogaatelier.cz

Krásné a „vymazlené“ studio Jóga Ateliér nadchne nejednoho jogína. Nejvíce mě upoutalo upozornění na webových stránkách, že konce lekcí jsou pouze orientační a je možné, že se lektor rozhodne protáhnout relaxaci, nabídnout na závěr všem čaj a podobně. To je přeci tak skvělé! Nikam nepospíchat, klidně se zdržet na čaj a kus řeči! 🙂 To je velký rozdíl oproti některým „našlapaným“ fit centrům, kde má lektor třicet vteřin na uvolnění místnosti, zatím co mu na záda už dýchá další instruktor.

Zajít sem můžete na lekce jemnější Hatha jógy, které jsou určené pro začátečníky a seniory, nebo pro těhotné, na Vinyasa flow yogu, na klasickou Jógu, na Aštanga Vinyasa jógu, na Kundalini jógu a také na Poweryogu. Studio nabízí i lekce Ranní a Polední jógy, které se vám skvěle vejdou do pracovního rozvrhu. Krásnou myšlenkou je i Jóga pro maminky po porodu s dětmi do 10 měsíců. A pro starší děti je tu Dětská jóga.

Ve studiu se střídají 4 sympatičtí lektoři, kteří vám zvednou náladu už svým úsměvem, který je zaručený! 🙂

Jedna lekce vás vyjde na 150 kaček, ale můžete ušetřit, pokud si pořídíte permanentku.

A ještě jedna skvělá zpráva: v tomto studiu se kromě praktikování jógy také tančí!

Jóga studio Krymská

Jóga studio Krymská
Jóga studio Krymská žije uvnitř i venku! Zdroj: www.jogakrymska.cz

Harmonie a klid v „malém Berlíně“ Vršovic“ – to najdeme podle webových stránek v Jóga studiu Krymská.

Ulice Krymská, která je spolu se svým blízkým okolím označována jako pražský Montmartre či „malý Berlín„, je velice atraktivní částí města. Konají se tu zajímavé akce a setkáte se tu se skvělými lidmi. Jóga studio Krymská přispívá k pohodové a svobodomyslné atmosféře.

Pestrá není jen místní kultura, ale také nabídka lekcí Jóga studia Krymská. Zajógovat si můžete na hodině Aštanga Vinjása jógy, Dynamické jógy, Hatha jógy, Hatha Flow, Kundaliní jógy, Patanjali jógy, speciální lekce jsou připravené pro těhotné a také pro úplné začátečníky. Všechny jogíny také jistě pozvedne na duchu hodina Jógy pro radost a zdraví a pro ranní ptáčata tu je Ranní jóga od 8 hodin. Ta je vedená ve svižnějším tempu, aby vás po ránu pěkně probrala a nastartovala na celý den. Naopak na lekcích Jógové terapie je tempo mírnější a velký důraz je kladen na práci s dechem. A pokud s sebou na lekci chcete vzít nějakého cizince, nebo si jen rádi procvičujete angličtinu, přijďte na lekci Yoga in English.

Ve studiu můžete také využít relaxačních masáží a můžete si být jisti, že budete odcházet maximálně spokojeni a s úsměvem. 🙂

Jedna 60 minutová lekce vás přijde na 180 Kč a 90 minutová na 200 Kč. Opět se dá výrazně ušetřit s permanentkou.

Jóga studio Krymská, Praha 10
Zdroj: www.jogakrymska.cz

Bydlíte přímo na Praze 10, nebo někde v okolí a navštěvujete tu lekce jógy? Máte nějaké tipy na další jógová studia v okolí? Piště komentáře a jógujte!

Zuzka

5 Shares
>
5 Shares
Share5