Jóga v Kadani: 2 studia, kde se cvičí

Baví vás jóga a rádi byste se v ní posouvali dál? Pokud jste z Kadaně, vyzkoušejte následující dvě studia. Mají bohatou nabídku kurzů a cvičí se skoro každý den. Začněte chodit klidně hned zítra! A pokud nestíháte a chcete cvičit doma, tak máme skvělý tip na to, jak začít.

Studio Milujoga – Centrum jógy Kadaň

Centrum Jógy Kadaň najdete na adrese Mírové náměstí 120. Založila ho Miluška Čadílková, kromě ní ale hodiny vede ještě dalších 10 instruktorů. Díky tomu má studio opravdu širokou nabídku kurzů v různých časech a všemožných typů.

Cvičí se v každý všední den, dopoledne i odpoledne. Přihlásit se můžete do hodin jemné jógy, vinyasa jógy, ranní relaxační jógy, čakrové jógy nebo tzv. milujógy, speciálního programu, který vymyslela majitelka studia. Milujóga se vyučuje formou soukromých individuálních lekcí, kdy vás bude mít lektor jen pro sebe. Hodina je vždy pro 1 až 3 osoby. Velkou výhodou také je, že nabízí i jógu pro děti. Pokud tedy chcete vést potomky k pohybu, přihlaste je.

Tip: Pokud vás zajímají čakry a jak s nimi pracovat, pořiďte si náš ebook Rozpohybuj energii čaker.

Jedna lekce vás vyjde na 170 Kč. Jóga pro děti stojí 150 Kč a soukromé lekce 950 Kč. Pokud si pořídíte permanentku na 10 nebo 20 lekcí, ušetříte. Lekce trvá vždy okolo jedné hodiny. Kromě protahování a cvičení se můžete těšit také na relaxace, dechová cvičení a meditace. Studio navíc zastřešuje a pořádá i různé semináře a vzdělávací programy, do kterých se můžete přihlásit, pokud se chcete józe a seberozvoji věnovat do hloubky.

Jógové studio Jóga v pekárně

Jógové studio s netradičním jménem – Jóga v pekárně najdete v ulici Polní č. 1109. Chytlavé jméno vzniklo na počest budovy, ve které studio sídlí. Je to totiž bývalá pekárna. Studio vlastní Michal Drozdík, zkušený lektor, který se józe věnuje velmi dlouho.

Ve studiu se cvičí power jóga. Tento dynamický styl je ideální pro zpevnění postavy a shození přebytečných kil. Lekce jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky. Cvičí se každé pondělí od 18:00 a lekce trvá zhruba hodinu až hodinu a čtvrt.

Tip: Rádi byste se zbavili přebytečných kil a zároveň se naučili jíst zdravě? Naskočte do naší 28denní detox výzvy. Nebo zkuste jogínskou kuchařku Jogínské recepty.

Pokud preferujete individuální lekce, i na těch se lze s lektorem domluvit. Pokud vedete firmu, určitě vás zaujme možnost objednat jógu na pracovišti. Ta se cvičí v zasedací místnosti nebo jiném prostoru a může se ho zúčastnit až 12 lidí. Ideální protahovačka pro ty z vás, kdo sedí každý den v kanceláři. A cena? První lekci máte zdarma. Jinak stojí 120 Kč. Individuální lekce jsou za 550 Kč a jóga na pracovišti podle domluvy.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých se můžete připojit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy.

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga v Kadani? Dejte nám vědět do komentářů.:)

 

0 Shares
>
0 Shares
Share