Jóga studio v Bílině – kde se cvičí?

V Bílině jsme narazili na jedno skvělé studio, které nabízí nejen hromadné, ale i individuální lekce a zajímavé pobyty. Pokud vám z nějakého důvod cvičení ve studiu nevyhovuje, zkuste naši online výzvu a cvičte z pohodlí domova. Vše se dozvíte v následujícím článku.

Jóga Schuldes

Jóga Schuldes najdete na adrese Mírové náměstí 46. Pořádá lekce v pondělí, úterý, středu a čtvrtek. K dispozici jsou ranní i večerní kurzy, a tak si zacvičí i ti z vás, kdo chodí do práce na odpolední směny. Na výběr máte z různých lekcí – jóga pro začátečníky, pro zdravá záda a ranní jóga.

Tip: Trápí vás bolavá záda? Stáhněte si náš e-book Zdravá záda s jógovými ásanami.

Kromě skupinových lekcí pro dospělé studio nabízí i jógu pro děti, individuální lekce jógy a služby výživového poradce a osobního trenéra. Lekce je potřeba předem zarezervovat, nejlepší je zaregistrovat se v systému a vše si vyřídít online.

Pokud byste měli zájem, studio poskytuje i ajurvédské procedury (stimulace krevního oběhu, rozproudění toku prány, diagnostika dóš). Pořádají také víkendové akce a pobyty spojené s jógou.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Žádné další studio jsme v Bílině nenašli. Proto bychom vám rádi nabídli naši alternativu – cvičení jógy z domova. Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás.

Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých se můžete připojit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy.

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga v Bílině? Dejte nám vědět do komentářů. 🙂

0 Shares
>
0 Shares
Share