Kam za jógou v Praze 6? Máme 3 tipy!

Pokračujeme dál v prozkoumávání zajímavých míst, kde můžete navštívit lekce jógy. Dnes jsem hledala v Praze 6 a našla jsem 3 krásná studia. Vyrazte na jógu a cestou to vezměte přes břevnovský benediktýnský klášter. Tisíc let starý klášter a tisíce let stará filosofie, to by bylo krásné odpoledne!

YOGA & ART – spojení jógy a umění

Yoga & Art, jóga Praha 6
Zdroj: http://www.studio-hvezda.cz/cs/

Toto studio založily dvě ženy, Tereza Groesslová a Týnka Žabžová. Obě jsou veselé a milé a přesně takové je jejich studio Yoga & Art. Spolu s nimi najdete ve studiu ještě 11 takových usměvavých lektorů. Vybírat můžete z více než desítky lekcí a určitě si vyberete. Studio totiž myslí na všechny, takže si tu svou hodinu najdou děti, dospívající, dospělí i senioři. Speciální lekce jsou tu i pro těhotné a maminky po porodu.

Kromě lekcí, například Vinyasa jógy, Teen jógy Hatha jógy, se ve studiu konají i víkendové semináře a workshopy. Například Hormonální jógová terapie, výtvarný seminář Mandala na plátně a speciální seminář Jóga ve tmě. Skoro každý den se tu něco děje, tak se přidejte!

Jedna lekce jógy vás tu bude stát 100 až 200 Kč. Ale můžete využít i kreditového systému a cena se sníží. Víkendový kurz například Hormonální jógové terapie stojí 2 500 Kč.

Aloha jóga

Aloha jóga, Jóga Praha 6
Zdroj: http://www.alohajoga.cz/

„Aloha” znamená radostné rozdělení se o životní energii v tomto okamžiku. Učiňme tak skrze jógu.

To je motto studia Aloha jóga, které najdete v pražském Suchdole. Sídlí v pěkné budově Školícího střediska Státního veterinárního ústavu a při pohledu zvenčí byste tu nejspíš jógové studio nehledali. Vstřícný recepční vás ale prý ochotně nasměruje do krásného sálu, kde si můžete nerušeně užít mnoho lekcí jógy. A to klasické hodiny Hatha jógy, Jin jógy, Vinyasa jógy, Jemné jógy a Jemně dynamické jógy.

Ve studiu se střídá 5 lektorek, takže si můžete vybrat, jaký přístup vám nejvíce vyhovuje. Osobně se mi líbí upozornění na stránkách studia, že se lekce můžou protáhnout ze 60 na 70 minut. Naprosto tedy odpadá stres, který občas zažíváme ve studiích, kdy lekce následuje lekci a učitel neustále musí kontrolovat hodiny, aby nepřetáhl a nezdržoval další skupinu.

Každá hodina vás bude stát bez permanentky 140 Kč a s permanentkou 125 Kč. Navíc k první permanentce dostanete zdarma časopis Jóga Dnes jako dárek.

Studio Hvězda

I v tomhle studiu najdete klid a pohodu pro tělesnou i duševní relaxaci. Na Petřinách se ve studiu Hvězda máte na co těšit od pondělí do soboty. Skupinové i individuální lekce vede 15 lektorů a opět si můžete vybrat z mnoha stylů jógy. Kromě Power jógy, Jin jógy, Hatha jógy, Iyengar jógy, Vinyasa jógy tu najdete i neobvyklejší lekce, jako je například „tukožravá“ Jóga fit&slim, uvolňující Jóga proti stresu a tradičně nejnáročnější Ashtanga jóga. A jógovou perličkou je Aero jóga!

U některých lekcí nabízí studio hlídání dětí, což je opravdové vysvobození pro všechny maminky. Navíc všechny ženy jistě ocení kosmetické služby, které studio také nabízí. Můžete si po józe zajít třeba na depilaci cukrovou pastou nebo na masáže! Není to báječné? Také zde můžete konzultovat své stravovací návyky a projít detoxikačním programem.

Za jednu lekci jógy zde zaplatíte 160 Kč, za lekci Aero jógy to bude 200 Kč. I tady ovšem můžete využít systém permanentek a tak výrazně ušetřit.

Jak se vám tato studia líbí? Chodíte sem? Možná, že právě teď začnete! 🙂 Vždycky je správný čas na jógu! Tak proč ne teď? Napište do komentáře, kam rádi chodíte a co očekáváte od svého studia.

Zuzka

18 Shares
>
18 Shares
Share18