Jóga Otrokovice: Kam zajít na lekce a jaké typy jógy vyzkoušet

V dalším díle našeho seriálu Jóga v ČR se podíváme na to, kde se cvičí jóga v Otrokovicích. V tomto malebném městečku máte na výběr hned z několika studií a typů jógy. Ať už se chcete zaměřit na hubnutí nebo například meditace a relaxace, v Otrokovicích je z čeho vybírat!

Sportklub Eva Otrokovice

Sportklub Eva sportovní klub, který nabízí lekce různých forem moderního cvičení ve skupinách. Cvičení je vhodné jak pro ženy, tak muže a mládež. Výhodou je, že si na hodiny nemusíte nosit vlastní podložku, vše vám zapůjčí. Sportklub Eva cvičí v prostorách základní školy T.G. Masaryka. Vedou hodiny více typů jógy:

  • flow jóga
  • jóga pro zdraví
  • yogalates

Flow jóga je zaměřená na protahování, posilování a relaxaci. Jóga pro zdraví zase na prevenci proti bolestem zad. Dělají se při ní také meditace a relaxace. Tyto lekce vám proto pomohou i s osobním rozvojem. Yogalates je dynamické. Posiluje se, protahuje a nakonec relaxuje. A pokud byste měli zájem, ve spolupráci s CK Lenka organizují také různé víkendové pobyty, kde si krásně zacvičíte.

Tip: Trápí vás bolavá záda? Stáhněte si náš e-book Zdravá záda s jógovými ásanami.

Na lekce se předem rezervujte přes rezervační systém. Jeden vstup stojí 100 Kč, permanentka na 10 lekcí stojí 1000 Kč – tedy bez slevy.

DV Fitness

DV Fitness je fitcentrum, kde nabízí širokou škálu různých lekcí, mimo jiné právě jógu. Jelikož je studium sportovně zaměřené, jógu pojímají hlavně jako cvičení těla. Na duchovní rozvoj zde není kladen tak velký důraz, přesto vás naučí, jak správně dýchat a harmonizovat tělo. Pokud se chcete pěkně protáhnout, odreagovat se a uvolnit, najdete zde přesně to, co hledáte.

DV Fitness sídlí na adrese Městská Poliklinika, tř. Osvobození 1388. Vedou zde hatha jógu pro začátečníky a mírně pokročilé. Jedna lekce o 50 minutách vás vyjde na 100 Kč. Pokud si zakoupíte permanentku, získáte mírnou slevu. Podložku vám zapůjčí na místě.

Mandalasatma

Za projektem Mandalasatma stojí lektorka Slávka. Kromě cvičení jógy se věnuje také mandalám. Na Moravě objíždí různá místa a vede lekce jógy. V Otrokovicích vyučuje power jógu na poliklinice tř. Osvobození 1388. Díky power józe si nejen krásně zacvičíte, ale také shodíte přebytečná kila. Jednorázový vstup vás vyjde na 100 Kč, permanentka na 10 vstupů 900 Kč. Podložku si vezměte svoji. Slávka pořádá také kurzy a workshopy o józe a mandalách, do kterých se můžete přihlásit.

Tip: Jste na cestě za zdravějším a štíhlejším já? Pokud to u vás vždy ztroskotá na jídelníčku, jezte v souladu s jógou. Připravili jsme pro vás e-book Jogínské recepty. S našimi zdravými dobrotami se dostanete do formy raz dva!

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých se můžete připojit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy.

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga v Otrokovicích? Dejte nám vědět do komentářů. 🙂

0 Shares
>
0 Shares
Share