Jóga Náchod: Kam na kurzy jógy v Náchodě

Jóga Náchod – kam, kdy a jak? V následujícím článku pro vás máme tipy na super jóga lekce v Náchodě. Ať už si chcete dát do těla, odpočinout si nebo rozvíjet vaše znalosti, určitě si vyberete. A na konec jsme přidali i tip pro ty z vás, kteří nestíhají a rádi by cvičili z pohodlí domova.

Bodhi Studio

Na naší cestě za jóga kurzy v Náchodě vám nejprve představíme Bodhi Studio. Provozuje ho Martina Lepšová a Jana Bartošová. Studio najdete na adrese Tyršova ulice 234. Pod jednou střechou zde najdete hned několik tipů jógy. Učí se zde hatha jóga, power jóga, ashtanga jóga, vinyasa jóga, hot jóga, jóga pro děti nebo jóga pro seniory.

Kromě klasických kurzů nabízí také otevřené lekce. Jednorázový vstup se liší dle typu jógy. Stejně tak cena permanentky. Tak například hot jóga vás vyjde na 250 Kč, pokud ale zakoupíte permanentku na 10 vstupů, zaplatíte 2200 Kč. Klidnější styly jógy jsou o něco levnější, jedna lekce stojí 150 Kč. Studio nabízí slevu pro studenty.

Bodhi Studio se nachází ve velmi příjemném prostředí. Zacvičíte si zde a zároveň načerpáte novou energii. Ať už si chcete zlepšit kondičku nebo prohlubovat vaše poznání o józe a o životě, Bodhi Studio je tím pravým místem.

Studio Pohlazení na výsluní

Jóga se v Náchodě cvičí také ve studiu Pohlazení na výsluní. Najdete ho na adrese Za Tratí 1891. Lekce vede akreditovaná cvičitelka jógy a masérka Ilona Krunčíková. Kurzy stojí 1400 Kč (v platbě je zahrnuto 10 lekcí). Cvičí se v pondělí a ve středu. Hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Kromě klasických kurzů jógy organizuje paní Krunčíková také relaxační pobyty s jógou na horách nebo sobotní semináře, kde se můžete přiučit spoustu zajímavého. Pobyty na horách probíhají většinou o víkendu. Cvičí se v nich a také medituje. V seminářích probírá omlazovací, relaxační, meditační a dechové techniky. Pokud vás tedy svět jógy nadchl, zde si můžete rozšířit své obzory.

Kundalini jóga Náchod

Kundaini jóga se cvičí na adrese Běloves 72. Informace o lekcích najdete zde – Pravidelné lekce Náchod. Kurzy se zaměřují na práci s ženskou energií a probuzení vašeho potenciálu. Kromě běžných lekcí lektorky organizují i větší víkendové akce, kde se kundalini józe budete věnovat do hloubky. Jedna lekce stojí 160 Kč, pokud si je ale předplatíte, ušetříte. 10 lekcí vás vyjde na 1400 Kč a 20 lekcí na 130 Kč. Lekce vede Daniela Krynková a Milan Krynek.

Kromě lekcí a víkendových akcí můžete vstoupit také do školy Adi Šakti. V jejím rámci se opět budete soustředit na rozvíjení ženské energie. Setkání probíhají vždy jednou za měsíc v sobotu, přičemž školu Adi Šakti byste měli vystudovat během tří let. Tento projekt se však pořádá v Hradci Králové, tak je na vás, zda budete chtít dojíždět.

Beránek Náchod

V prostorách hotel Beránek, který najdete na adrese Masarykovo nám. 74, se cvičí jóga. Cena je velmi příznivá – 10 lekcí vás vyjde na 950 Kč. Hodiny jsou zaměřené na relaxaci a pozice. Nejde se příliš do hloubky. Pokud si chcete tedy jen pěkně zacvičit a odpočinou, lekce se vám budou líbit. Informace najdete na stránkách hotelu Beránek.

Jóga pro těhotné – Těhotenské centrum Natal

Těhotenském centru Natal se můžete přihlásit do kurzů jógy pro těhotné. Vede je Edita Rozinková která má také vlastní studio, Masáže Edita. Centrum Natal najdete ve Strnadově ulici. Cvičí se v úterý, středy a čtvrtek.

TIP: Pro nastávající maminky jsme připravili ebook o gravid józe. Koukněte se na něj zde – E-book Gravid jóga. Najdete v něm spoustu tipů a doporučení na to, co cvičit, jak, a čemu se naopak úplně vyhnout. S námi si těhotenství užijete na maximum!

Nemáte čas dojíždět? Cvičte z pohodlí domova!

Necítíte se na skupinové lekce? Nebo nemáte čas? Nevadí. Jóga lekce v Náchodě se mohou odehrávat i u vás doma. Jak? Připravili jsme pro vás výzvu, do které se můžete zapojit. V jejich rámci si:

  • vyzkoušíte různé styly jógy
  • poznáte nové ásany
  • dozvíte se spoustu zajímavých věcí

Vyzkoušejte třeba naši 21denní jóga výzvu. Kromě videolekcí se můžete těšit i na spoustu materiálů. K celé výzvě mít přístup i po skončení výuky, a tak se k lekcím můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si je.

Koukněte se na naše video, kde najdete všechny důležité informace o výzvě:

YouTube video

Znáte ještě další místa, kde se cvičí jóga v Náchodě? Dejte nám vědět do komentářů!

 

0 Shares
>
0 Shares
Share