Jóga Mělník: Kam stojí za to zajít?

Přinášíme vám tipy na skvělá jógová studia v Mělníku. V článku najdete dvě klasická studia a jedno, které nabízí jógu poněkud netradiční, a to ve vzduchu. Ať už patříte mezi odvážlivce nebo jste spíše konzervativní, v Mělníku si určitě zacvičíte! Podívejte se, kam stojí za to zajít.

Jóga s Dianou

Jóga s Dianou má jak webové stránky, tak Facebook profil. Studio najdete v ulici Českobratrská. Lekce vede lektorka Diana Kubů, která jógu praktikuje přes 30 let. Nabízí jak pravidelná cvičení jógy ve skupinách, tak soukromé lekce.

Jóga se cvičí v pondělí, úterý a středy. Dále vede hodiny meditace a zdravého dýchání. Za lekce jógy zaplatíte za pololetí 3300 Kč, vychází to 150 Kč za 1 hodinu. Senioři mají slevu, za pololetí platí 2790 Kč. Hodiny jsou vhodné pro všechny věkové kategorie i úrovně pokročilosti.

Inspirace

Inspirace je studio, které nabízí nejen kurzy jógy, ale také meditace, relaxace, nebo například masáže, taiči a čínskou medicínu. Zabývají se lidským zdravým velmi ze široka a komplexně. Určitě vám doporučujeme i další kurzy, které se u nich pořádají.

Co se jógy týče, tak cvičí několik druhů, například gravid jógu, vinyasa, hatha nebo jemnou jógu. Každý si tak vybere, co ho zajímá. Studio najdete na adrese 5. května. Jsou připraveni i na úplné začátečníky. Hodina se vždy přizpůsobuje lidem, kteří na ni přijdu. Cena jedné hodiny se pohybuje okolo 150 Kč.

Jóga ve vzduchu

Pro odvážné máme tip na cvičení jógy ve vzduchu. Jóga se během těchto hodin cvičí v závěsných sítích (hammock). Jsou vyrobeny z nylonu a unesou až půl tuny, nemusíte se proto bát, že by se během cvičení přetrhly. Toto cvičení nemá s klasickou jógou mnoho společného, vychází však z jejích ásan. Cílí na protažení a posílení celého těla. Určitě jde o zajímavý zážitek.

Hodiny jógy ve vzduchu se konají ve fitness centru Cvičírna a hodina stojí 120 Kč. Cvičírnu najdete na adrese Bezručova 187.

Jóga z pohodlí domova

Necítíte se na skupinové lekce? Nebo nemáte čas? Nevadí. To totiž vůbec neznamená, že musíte na jógu rezignovat. My jsme pro vás totiž připravili hned několik výzev, do kterých se můžete zapojit.

Vyzkoušejte třeba naši 21denní jóga výzvu. Kromě videolekcí se můžete těšit i na spoustu materiálů. Naučíte se nové ásany a také lépe poznáte jógu jako takovou. K celé výzvě budete mít přístup i po skončení výuky, a tak se k lekcím můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si je.

Koukněte na video 😉 Vše důležité najdete v něm:

YouTube video

Věříme, že si z našeho seznamu vyberete kurz, který vás bude bavit a pomůže vám v rozvíjení vaší jógové praxe.

Máte tip na další jóga lekce v Mělníku? Nebo jste snad sami instruktory jógy? Dejte nám a ostatním vědět do komentářů, pokud máte nějaká další doporučení!

0 Shares
>
0 Shares
Share