Jóga Louny: 4 super studia, kam zajít na jógu

Máme skvělé tipy na jógu pro všechny z vás, kteří bydlí v Lounech. Prozkoumali jsme 4 studia, kde se cvičí jóga pro dospělé i děti. Ať už je vašim cílem zhubnout, nebo se chcete duchovně posunout a prozkoumat tajemství jógy, určitě si vyberete. Přečtěte si náš článek a najděte to pravé studio pro vás.

R studio Louny

R studio najdete na adrese Suzdalské náměstí 2278. V tomto studiu se zabývají celkovou pohodou a zdravím. Kromě hodin jógy tak zde můžete zajít také na masáže, vacushape, orientální procedury a další.

Jóga se zde cvičí každý všední den kromě pátku a ve čtvrtek jen v sudý týden. Studio nabízí lekce hatha jógy, dále jógy pro zdravá záda a ranní jógy. Na hodiny je lepší se objednat předem na telefonním čísle 775909074, abyste měli jistotu, že se vejdete. Cena za lekci je 150 Kč, terapie pro zdravá záda stojí 140 Kč. Pokud si koupíte permanentku, budete mít slevu.

Tip: Na zdravá záda jsme vytvořili vlastní online program. Omrkněte ho – Zdravá záda a správné držení těla. Nebo si prohlédněte ebook:

JanaJoga

Studio JanaJoga sídlí na adrese Osvoboditelů 2649. Vlastní ho lektorka Jana Pavlíková. Nabízí jak skupinové, tak privátní lekce. To může být výhodou pro ty z vás, kdo chtějí mít lektora „jen pro sebe“. Já osobně mám s privátními lekcemi dobré zkušenosti. Více se toho dozvím a lektor mě má lépe na očích – vždy hned odhalí, když nějaký cvik provádím nesprávně.

Podložku si nemusíte nosit svojí, je k zapůjčení ve studiu. Lekce jsou určené pouze pro dospělé a seniory. Kromě jógy ve studiu můžete zajít také na reflexní masáže nebo Access Energetic Facelift, což je vlastně uvolňování energetických bodů na obličeji masáží za účelem omlazení.

Jóga v denním životě – Jógacentrum Louny

Jóga v denním životě je známá organizace, která funguje na mezinárodní úrovni. Pořádají dokonce setkání v Indii. Systém vychází z učení indického guru Sri Mahaprabhuji. Je to forma klasické jógy, která je přizpůsobená potřebám moderního člověka. Systém Jóga v denním životě je skvělý v tom, že kromě cvičení se budete učit také dechové techniky, meditace, relaxace a různé očistné techniky jako trátak atd.

Jógacentrum Louny najdete na adrese Alešova 940. Cvičí se zde jóga pro pokročilé, začátečníky a proti bolestem zad. V Systému Jóga v denním životě se vždy přihlašuje na celý semestr, můžete si ale zaplatit i jednotlivé lekce. Základní cena je 60 Kč za lekci.

Body & Mind Studio

Body & Mind Studio najdete na adrese Vladimírská 2431. Studio už funguje více než 10 let. Čekají tam na vás usměvaví lektoři a zábavné hodiny. Výhodou je, že jsou zaměření nejen na dospělé, ale i na děti, což se moc často nevidí.

Nabízí power jógu, pilates jógu, jógu pro děti a pro těhotné. Můžete si tedy dát do těla, zatočit s nadbytečnými kily nebo zabavit děti. Je zde možnost docházet také na cvičení pro maminky a děti. A pokud byste měli zájem, studio nabízí také individuální lekce.

Cena je příznivá – za jednorázovou lekci zaplatíte 100 Kč, 120 Kč nebo 140 Kč podle toho, jak je dlouhá. Pro děti a maminky platí jednotná cena 100 Kč- Doporučujeme koupit permanentku, pak vás to vyjde levněji.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých můžete kdykoliv naskočit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy. A pokud byste rádi odlehčili také váš jídelníček, zkuste 28denní detox výzvu. Naučíte se vařit zdravá a chutná jídla pro celou rodinu. Nebojte se, naše detox výzva rozhodně není jen o pití celerového džusu.:)

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga v Lounech? Dejte nám vědět do komentářů.:)

0 Shares
>
0 Shares
Share