Jóga Kralupy nad Vltavou: Kde se cvičí?

Jste z Kralup nad Vltavou a rádi byste začali cvičit jógu? Máme pro vás tipy na fitka a studio, kde to můžete vyzkoušet. Jóga se v Kralupech cvičí dokonce i v Sokole. Vyberte si, kde se vám to nejvíce líbí a začněte s jógou klidně hned zítra!

Orange Gym

Orange Gym najdete kousek od Zákolanského potoka na adrese Podřipská 914. Jednorázový vstup na jógu vyjde 75 Kč na hodinu a 150 Kč na dvě hodiny. Ve fitness centru kromě jógy najdete i další relaxační a kondiční cvičení, takže si klidně můžete kupit permanentku a chodit i na jiné lekce.

Ale zpět k józe – cvičí zde takový mix, základem je hatha jóga s příměsí ostatních typů jógy. Kromě pozic budete pilovat také dechová cvičení a relaxace. Zaměřují se na budování flexibility, odolnosti a obnovení hybnosti kloubů. Na hodinách se můžete těšit také na uvolňovací techniky z bojových umění. Hodiny jógy v Orange Gym jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Studio Jóga zdravě Kralupy – Kamila Jiříková

Studio Jóga zdravě Kralupy založila lektorka jógy Kamila Jiříková. Lekce se konají na adrese Nerudova 801. Od listopadu se stěhují do Pluto Kafé v Henningsdorfské 1037. Paní Jiříková nabízí jak hromadné kurzy, tak individuální lekce a semináře a přednášky. Józe se věnuje přes 20 let – pomohla ji překonat zdravotní potíže.

Kurzy jsou zaměřené na posilování a budování flexibility. Důraz je na plynulost a prožitek účinků jógy. Specializuje se na pánevní dno a zdravá záda.

Tip: Na zdravá záda jsme vytvořili vlastní online program. Omrkněte ho – Zdravá záda a správné držení těla. Nebo si prohlédněte ebook:

Dále vás čekají dechová cvičení a hloubkové relaxace. Na hodinách si perfektně odpočinete a načerpáte novou sílu. Pokud se chcete přidat, objednejte se na stránkách studia. Vždy se přihlašuje do celého kurzu, který trvá 4,5 měsíce. Chcete si nejdřív lekce omrknout? Přijďte na některou z otevřených hodin. Přineste si vlastní podložku a také meditační polštářek, studio nemá k dispozici žádné k zapůjčení.

Power jóga a klasická jóga ve Fitness centru Párty klub

Fitness centrum Párty klub nabízí lekce power jógy.  Pokud se tedy chcete pořádně zapotit, shodit nějaké to kilo a cítit se skvěle, jděte do toho. Díky power józe vyrýsujete postavu a zbavíte se nadváhy. Fitko najdete na adrese U Cukrovaru 1086.

Kromě power jógy nabízí i klasickou jógu, která není tak dynamická. Lekce jsou zaměřené na vylepšování flexibility, plynulosti pohybu, jistoty v pozicích a také správném dýchání. Jedna lekce stojí 130 Kč, pokud si koupíte permanentku, vyjde vás to na 110 Kč.

Jóga v Sokole

kralupském Sokole se také cvičí jóga. Najdete ho na adrese Jodlova 16. Lekce jsou tu velmi pestré, kromě cvičení pozic si projdete také dechovými cvičeními a některými očistnými technikami. Mohou se přidat začátečníci i pokročilí. Cena je příznivá – za hodinu zaplatíte jen 80 Kč.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých můžete kdykoliv naskočit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, a tak si ji můžete kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy. A pokud byste rádi odlehčili také váš jídelníček, zkuste 28denní detox výzvu. Naučíte se vařit zdravá a chutná jídla pro celou rodinu. Nebojte se, naše detox výzva rozhodně není jen o pití celerového džusu.:)

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga v Kralupech nad Vltavou? Dejte nám vědět do komentářů.:)

0 Shares
>
0 Shares
Share