Jóga Kladno – 3 studia, kde vás pořádně protáhnou

Ačkoliv je Kladno největším městem ve Středních Čechách, s jógou se tu pytel rozhodně neroztrhl. Není to úplná katastrofa, ale mohlo by to být podstatně lepší. Postrádám například Bikram jógu, Aero jógu nebo AY Fly Training. Pokud však bydlíte přímo v Kladně nebo v okolních vesničkách, musíte pracovat s tím, co máte k dispozici. Dnes se proto podíváme na tři studia jógy v Kladně, která vás podle mě nezklamou a jejich návštěvu si užijete.

Tentokrát jsem, trochu nezvykle, zvolila i jedno studio mimo město. Je to z toho důvodu, že se mi líbilo a nachází se jen pár kilometrů od Kladna ve vesničce Tuchlovice. Já sama jsem několik let na vesnici bydlela a o jógovém studiu si mohla nechat jen zdát. Teď už ale k věci.

1. Pohybové a relaxační studio Ganeša

Studio se trochu nečekaně nachází v prostorách autosalonu. To zní sice dost divně, ale při pohledu na jejich fotogalerii vás přejdou všechny obavy. Prostory studia Ganeša jsou příjemné a oproti většině míst (podle mého názoru) i nadstandardně vybavené. Najdete zde velkou šatnu, sprchy a dva sály. Celé studio na mě působí velmi pozitivně a přímo mě láká k návštěvě.

Jóga se tu cvičí 18 x do týdne. Můžete si vyzkoušet Hot jógu, Hatha jógu, Power jógu a tak dále. Pro přesný přehled jednotlivých lekcí a časů si prohlédněte jejich rozvrh. Mimo jógy nabízejí ještě meditaci, latinské tance, Piloxing a speciální sobotní semináře Mohendžodára.

Jedna lekce jógy stojí 120 Kč a lekce Hot jógy vyjde na 170 Kč. Jestliže se vám bude jóga líbit, využijte nabídku zvýhodněných balíčků.

Modrý napínáček zapíchnutý do mapy města

2. Centrum energetické rovnováhy – Mandala

V centru Mandala byste mohli klidně trávit celý den. Na jógu si můžete zajít celkem 21 x týdně (počítám i lekce pro děti a těhotné ženy). Kromě toho je zde možnost uvolnění na masážích nebo při meditaci.

Můžete navštěvovat hned několik klasických druhů jógy, ale zároveň nabízejí párovou jógu a pomalou jógu v teple. Pro více informace přejděte na jejich stránky s rozvrhem. Studio je umístěno v prostorách pěkné vilky, takže budete mít o atmosféru postaráno. Ceny lekcí se pohybují v rozmezí od 120 – 180 Kč, záleží na délce a druhu (opět vám doporučuji se poptat po permanentce).

3. Jóga v Tuchlovicích – Pružné tělo

K tomuto studiu se dostatnete ze dvou webových stránek. Těch klasických a stránek cvičitelky Blanky Winterové. Ta se nevěnuje pouze lektorování, ale zároveň navrhuje oblečení na jógu. To mě zaujalo, protože mám ráda lidi, kteří jsou své práci oddaní a zároveň je evidentně baví.

Teď už ale k samotnému studiu. Nachází se ve vesnici Tuchlovice ve starším, zrekonstruovaném domě se stodolou. Prostory jsou absolutně kouzelné – nejraději bych se tam nastěhovala.

Jógu si zde můžete zacvičit 6 x týdně, což je na vesnici super. Určitě je to mnohem lepší, než zůstat sedět doma. Většina lidí má ve vsi jen malý obchod, hospodu a při troše štěstí poštu, tak nepromarněte příležitost k pohybu v příjemné atmosféře. Lekce jógy stojí 120 Kč a v nabídce je klasická jóga a jóga pro zdravá záda.

Máte zkušenosti s některým ze zmiňovaných jógových studií? Dejte nám vědět do komentářů, osobní recenze jsou nenahraditelné.

2 Shares
  • Dobrý den, doporučuji také nové jógové studio na Kladně – Yoga Light Studio – Gabriela Ingeli, přímo na náměstí v Zeleném dvoře. Úžasný relax, skvělé lektorky, krásný prostor v historickém centru. Určitě stojí za vyzkoušení. Namasté.

  • >
    2 Shares
    Share2