2 tipy, kam za jógou v Karviné

Nedaleko Ostravy se nachází Karviná. Ne každý cestuje právě do Ostravy například za studiem či prací, tudíž nemusí mít možnost navštěvovat kurzy jógy v Ostravě.

Proto vám přináším dva tipy na jógové lekce přímo v Karviné. Našla jsem dvě zajímavá studia, která určitě stojí za to navštívit. Jedno z nich se specializuje na hot jógu, která je čím dál rozšířenější, další nabízí tradičnější kurzy jógy. Čtěte dál, ráda vám karvinskou jógu představím.

Hot Yoga Karviná

Zdá se mi, že teplomilci čím dál více propadají cvičení hot jógy. Proto mě také těší, že i v Karviné se tato úžasná zkušenost nabízí. Jedná se o první infra studio hot jógy u nás. Co to znamená? K vytápění se zde používá speciální infra světlo, které má terapeutické účinky a je známo také ze zdravotnictví. Dále jde o hot jógu, tedy cvičení ve vyhřáté místnosti na 42°C. Jaké jsou jeho benefity? Zeštíhlení, zpevnění, detoxikace, zkrátka samé pozitivní výsledky.

Studio působí příjemně a stejně příjemná je také cena. Za lekci hot jógy zaplatíte 200 Kč. Lekce probíhají vždy v pondělí a ve středu od 18 hodin, proto doporučuji vyzkoušet a zpestřit si jeden z těchto dnů. Na lekce není třeba se objednávat. Hot jógu můžete navštívit přímo v OC Permon, kde se studio nachází.

Fit Beleza

Ačkoliv se jedná primárně o sportovní centrum, je Fit Beleza studio zaměřeno především na jógu, pilates a capoeiru. Každý, kdo chce navštěvovat jógové lekce, má z čeho vybírat. V Beleze najdete Vinayasa jógu, Hatha jógu, relaxační jógy, jógu pro maminky s miminky, jógová odpoledne, Kundalíni jógu nebo třeba jógu pro děti.

Kromě jógy v centru můžete navštívit také hodinu pilates, cvičení na bolavá záda, tance nebo capoeiru. Základní cena za jógovou lekci se pohybuje od 90 do 150 Kč. Doporučuji projít si pestrý a nabitý rozvrh, kde si jistě najdete tu pravou lekci pro vás – stylem i časově. Prostor najdete cestou z Masarykova náměstí, pod školou Top School. Adresu i všechny podrobné informace najdete na přehledných webových stránkách.

Zdroj fotografií: pixabay.com

0 Shares
>
0 Shares
Share