Jóga Jirkov: Vyzkoušejte tato studia

Pokud jste z Jirkova, máme pro vás tipy na dvě skvělá studia, kde si můžete parádně zacvičit. Lekce jsou vhodné jak pro ženy, tak muže, a to všeho věku. Dokonce nabízí i hodiny pro těhotné, seniory a děti. Takže konec výmluvám. Jógu můžete začít cvičit klidně ještě dnes!

Ganesha Jóga

Studio Ganesha najdete na adrese Vinařická 365. Kromě webových stránek mají také Facebook, kde je můžete sledovat. Ganeshu vede Pavla Benešová a Martin Beneš. Pavla Benešová je instruktorka jógy pro děti i pro dospělé a je členka několika asociací.

Martin Beneš je první český certifikovaný instruktor unikátního systému jógy speciálně pro muže, broga jógy. Jóga pro muže je zajímavý koncept, který kombinuje kardio, silový trénink a jógu. broga jóga se tolik nezaměřuje na flexibilitu jako na rovnováhu a vnímání vlastního těla. Lekce jsou samozřejmě přístupné i ženám.

Kromě dětské a broga jógy se ve studiu cvičí také jemná ranné jóga, kundalini, hatha, slow vinyasa, partnerská jóga nebo jóga pro seniory. Pokud chcete zhubnout nějaké to kilo, přihlaste se do hodin power jógy. Kromě skupinových lekcí je možnost docházet i do individuálních.

Ty mohou mít různou podobu, například lekce pro těhotné, pro sportovce, pro bolavá záda, celou rodinu atd. Instruktoři vám rádi vyjdou vstříc a sestaví hodinu na míru vašim potřebám. Studio nabízí také speciální hodiny pro dospívající, které kladou důraz na zábavnou formu výuky.

Cena za 60 minut skupinové výuky je 100 Kč, za 90 minut 150 Kč. Individuální lekce pro maximálně tři osoby stojí 400 kč za 45 minut a 500 Kč za 60 minut.

Manta jóga Studio

Manta jóga Studio se nachází na adrese Ervěnická 1031. V tomto studio najdete hned několik lektorek, přičemž každá se specializuje na něco trochu jiného. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Přihlásit se můžete do hodin power jógy, asthanga, hatha, vinyasy, slow nebo ranní jógy. Jógu pro seniory nebo těhotné nevedou. Velkou výhodou je, že studio nabízí také extra lekce meditací. Pokud byste se tedy v této disciplíně chtěli zlepšit, vřele vám jejich hodiny doporučujeme. Meditace vede Míša Pomajslová. Pořádají rovněž jóga terapii, během které se zaměřují na oslabené nebo špatně fungující orgány.

1 lekce stojí 130 Kč. Pokud si zaplatíte permanentku, dostanete malou slevu. Nenabízí individuální kurzy, je možné chodit pouze do hromadných lekcí společně s ostatními.

Nemáte čas chodit do studia? Cvičte z pohodlí domova!

Necítíte se na skupinové lekce? Nebo nemáte čas? Nevadí. Jóga lekce v Jirkově se mohou odehrávat i u vás doma. Jak? Připravili jsme pro vás výzvu, do které se můžete zapojit. V jejich rámci si:

  • vyzkoušíte různé styly jógy
  • poznáte nové ásany
  • dozvíte se spoustu zajímavých věcí

Vyzkoušejte třeba naši 21denní jóga výzvu. Kromě videolekcí se můžete těšit i na spoustu materiálů. K celé výzvě mít přístup i po skončení výuky, a tak se k lekcím můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si je.

Koukněte se na naše video, kde najdete všechny důležité informace o výzvě:

YouTube video

Znáte ještě další místa, kde se cvičí jóga v Jirkově? Dejte nám vědět do komentářů!

0 Shares
>
0 Shares
Share