Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-) Můžete vybrat i jakoukoliv další výzvu z naší nabídky. 

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2020 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená na 100 ks, tak neváhejte. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Akce je pouze do 23. 12. 2020

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 100 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2020, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Alena Marcelova sociální pracovník

Zdravím všechny v Spojuje nás jóga

Detox výzva mě nabídla výborná jídla na obohacení a změnu mého jídelníčku. Ne vše jsem vyzkoušela, ale to přijde časem.

Web SpojujeNasJoga se mi líbí, protože jóga je mi velmi blízká a bez ní bych se dnes pohybovala špatně a s velkými bolestmi zad, ale díky józe o zádech nevím. Když jsem viděla videa se cvičením, v každé sestavě jsem našla cviky, které mám již léta vyzkoušené. Také jsem zkusila nové polohy a bylo to moc prima. Tato detox výzva měla pro mě tu výhodu, že mě nikdo do ničeho nenutil, ale nabídl možné řešení. SUPER

Nové recepty, které jsem neznala a výsledek byl velmi dobrý. Ano, je to velmi užitečné pro tělo i duši :-) Děkuji všem za přípravu receptů, za zajímavé články. DÍKY :-)

profile-pic
Petra Sýkorová hlavní účetní

Děkuji za vaše výzvy!

Ukázala mi nový styl jogy, docházím pravidelně pouze na astanga jogu. Ráda bych se naučila stoje na hlavě, na rukou, různé variace...je mi jasné že to chce čas a pravidelný trénink, aby zesílily svaly, které jsou k tomu třeba, bavilo by mě cvičit, jak se dopracovat k náročnějším pozicím "ve vzduchu", to je věc, kterou chci trénovat doma, sama a ne být za hroudu na veřejných lekcích :D

Výhoda všech online výzev/kurzů = nikam nemusím jezdit a mohu začít až budu mít čas. Několik dní jsem se ke cvičení vůbec nedostala, pak jsem si pustila dvě videa

Od května jsem začala chodit na hodiny astanga jogy k jedné slečně domů do pokojíku, kde cvičíme ve třech lidech, je to skvělé, protože jsem vždy chodila na skupinové lekce po fitkách apod..a lektor se mi nevěnoval a já až teď začala provádět cviky a pohyby správně, správně dýchat a konečně pro mě začala být joga opravdu prospěšná a to ze spousty důvodů..

Ano, je to možnost jak se donutit cvičit pravidelně. Výzva se mi líbila, jen některá videa se mi zdála krátká, hlavně ta na začátku, protože jsem si na to vyhradila čas, pustila video a najednou byl konec a já byla už rozcvičená a konečně jsem se probudila a cvičila bych zkrátka déle..:) ale bylo fajn, děkuji!

profile-pic
Denisa Nejedlá účetní

Díky

Určitě mi pomohla si v klidu doma protáhnout tělo v rámci mých možností, relaxovat bez ohledu na čas, atd.

Zajímalo by mě téma Tai či. Moc ráda bych do tohoto cvičení pronikla. Ve městě. kde bydlím sice jsou kurzy, ale já je zatím s ohledem na omezenou hybnost asi navštěvovat nebudu.

Je fajn si každé ráno otevřít mail a zacvičit si. Nebo kdykoli jindy během dne. Záleží jen na mě, kdy mám čas a chuť.

Můžu si zacvičit, kdy mám zrovna čas a náladu. Nemusím spěchat někam do tělocvičny a ohlížet se na čas.

Trochu jsem měla problém s pomůckami, které v kurzech k dispozici jsou běžně, ale doma je nemám.

Jógu jsem cvičila několik let. Pak jsem měla zdravotní problémy a tak jsem asi 5 let cvičila spíš zdravotně a rehabilitačně. Až přes web spojujenasjoga.cz jsem pomalu zase začala.

Už jsem napsala v předchozích otázkách...

Určitě ano.

Děkuji. Bylo to moc fajn.

profile-pic
Soňa Bejmová Mateřská dovolená

Na začátku výzvy jsem se nebyla schopna ani pořádně ohnout

Díky jóga výzvě jsem se začala pravidelně protahovat na začátku výzvy jsem se nebyla schopna ani pořádně ohnout, teď už dokonce dosáhnou na zem. U výzvy se mi líbí, že ji můžu cvičit když mám čas, s pohodlí domova.

Jógu jsem cvičila vlastně poprvé. Dohnal mě k ní velké bolesti zad a celková ztuhlost těla. Taky jsem potřebovala nějaké tiché cvičení bez dupani a poskakovani.


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 24. 12. 2020 nebo do prodeje 100 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga
Shortcode could not be rendered

© SpojujeNasJoga.cz 2020

>
189 Shares
Share189