Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-)

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2019 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená, tak neváhejte.

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Do konce vánoční akce nyní zbývá:

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 200 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2019, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Irena Konvalinková Středoškolská profesorka

Bylo pro mne zajímavé vyzkoušet jógu s různými lektory z domova

Józe se již věnuji asi rok...i tak bylo pro mne zajímavé vyzkoušet jógu s různými lektory hezky z domova. Nepřemýšlela jsem o jiném tématu,ráda se nechám inspirovat.

Když mají lidé společný zájem,všechno je nějak jednodušší..a jóga dává šanci všem. Každý den se připomene a mohu se kdykoliv vrátit...někdy jsem začala ráno a jindy až večer...bylo to pestré,to se mi líbilo.

Žádný nebyl😀 Mám jógu ráda,je to součást mého života. Líbila se mi písemná informace a upozornění na cvičení,které bude následovat..

Doporučila bych dál,sama jsem byla spokojená. Vše fungovalo a držím vám palce do další činnosti😀 Namasté

profile-pic
Eva Mikešová asistent - vývoj.oddělení

Krásný život díky vaší výzvě

Vaše výzva mě naučila pravidelnosti,tlumila mi bolest zad. Naučila mě dýchat. To by se vidělo na jaké téma....vyhovuje mě power jóga ale i tato je super....

Je to praktické nemusím jezdit někam na cvičení,pustím si to kdykoli můžu já.Ráno prohlédnu video abych nic nekazila. Člověk se na chvilku zastaví v tom dnešním shonu,myšlenky nechá plynout pryč a má pro sebe 15min. protažení a uvolnění

Tak 1 rok jsem jezdila na 1 hodinu v týdnu....doma jsem pak jen letmo když jsem měla klid a čas.Toto je super nápad.

Cvičení v přírodě.....slyšet ten život okolo a na nic jiného nemyslet jedině doporučila....důvody už znáte

Jedině kladná hodnocení,super cvičitelky.Tak hezký den a slunce v duši....

profile-pic
Dana Běhounová nyní SD

Jóga v každém věku

Díky jóga výzvě jsem si zlepšila své dýchaní a protáhla tělo. Momentálně mě nic zajímavého nenapadá, jóga nabízí spoustu možností a kombinací což je skvělé. Líbí se mi jak je dobře zpracováno cvičení pro samouky a začátečníky.

Výhodou tohoto cvičení je že nemusím hned v určitém čase ale sama si volím kdy můžu začít se cvičením dle svých možností a můžu vše opakovat.Problém se cvičením nebyl ale se správným provedením určitých cviků - tělesná schránka již není tak ohebná

Vztah k józe mám kladný protože jde o poznání sama sebe a umění se soustředit jen na sebe vypnout mysl díky meditaci.

Nevím zda můžu napsat co mě víc potěšilo jde vlastně o celek výzvy, zaujalo mě pěkné zpracování a provedení cviků (ásán) pro domácí cvičení vždyť jóga není soutěživá ale prospěšná. Vaši výzvu jsem doporučila známé , důvodem je též zlepšení kondice a soustředění se na sebe!

Děkuji za pěkná videa a přeji jen to nejlepší a hlavně vděčných a hodných lidí se vzkazy a kolem Vás. Ať se daří dál v propagaci jógy a tím si udržet dobré zdraví.

profile-pic
Renata Bendová Rentiérka :)

Příjemné a inspirativní cvičení

Jsem už starší osoba a moc jsem v posledních letech necvičila. Zkusila jsem tedy výzvu o Tomáše a vyčlenila jsem si čas na cvičení jógy. Některé cviky úplně nezvládnu. Ale to je teď. Předpokládám, že za nějakou dobu už se to všecko zlepší a půjde mi to všechno. Je to takové milé cvičení, kde vás nikdo nikam netlačí. Těším se na něj.

Cvičím si ty jednotlivé dny postupně a znovu. Myslím, že mi to vydrží ještě dost dlouho, než se budu snažit o další pokroky 😉

Líbí se mi hlavně FB. A to že se tam dovildám novinky. Jóga vylzva nikoho nenutí a k tomu nenudí. Je to balzám nejen na tělo, ale i na duši.

Odhodlat se byl pro mě největší problém. Ale přijemný hlas cvičiteljy a i poklidné video mně vtáhlo do děje. Jóga se mi líbila i předtím. Ale nikdy jsem se k tomu nepřiměla.

Je to celkově takové pohodové. Což mi vyhovuje. Určitě bych výzvu doporučila všem. Povedlo se vám to! Myslela jsem, že už budu jen chodit na vycházky a výlety. Ale tohle mě dostalo a hýbu se o jinak 👍


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 23. 12. 2019 nebo do prodeje 200 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

© SpojujeNasJoga.cz 2019

>
61 Shares
Share61