Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-)

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2019 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená, tak neváhejte.

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Do konce vánoční akce nyní zbývá:

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 200 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2019, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Jolana Smetanová učitelka

Byla to opravdu výzva!

Díky 20 denní jóga výzvě jsem našla novou motivaci k pravidelnému praktikování jógy, lekce jsou moc pěkně sestavené, lektorky úžasné, vše výrazně předčilo moje představy.

Spousta lidí se konečně "kousne" a začne se józe věnovat pravidelně. Největší výhodou je možnost cvičit v pohodlí domova a hlavně v libovolném čase, lekce se dá kdykoliv přerušit, je možné cvičit jednu lekci několik dní po sobě opakovaně a sledovat tak vlastní pokroky.

Žadný problém - kromě občasného těžkého překonávání své vlastní lenosti - se neobjevil. // Problém se vlastně objevil, ale pouze technického rázu - jednotlivé zprávy se mi na Seznamu v některé dny ukládaly do různých složek (Hromadné, Spam a pod.) - takže moc děkuji za ochotu poradit a obratem pomoci tento pseudoproblém vyřešit.

Jsem chronický začátečník, klasicky "zatuhlá" žena středního věku, které chybí vůle a pravidelnost - což se díky výzvě a nové kvalitní jógamatce od Ježíška výrazně zlepšilo:)

Nejvíce mi vyhovuje kratší délka jednotlivých lekcí - když nemám čas, mám za 15 minut pravidelnou denní dávku splněnou, když je času víc, můžu cvičit danou lekci opakovaně nebo 2 -3 různé lekce za sebou. A co je úplně nejlepší - když z nějakého důvodu vynecháte, tak o lekci daného dne nepřijdete. 20 lekcí máte stále k dispozici a tak můžete s výzvou začínat každý měsíc znovu (a ještě si příště necháte víkendy volné).

Ano, doporučuji Vás moc. Je to vynikající alternativa, zvlášť když z časových důvodů nestíháte pravidelně docházet na hodinové a delší lekce do jógových studií. Přivstat si ráno o 20 minut vám ve výsledku dokáže zlepšit kvalitu dne o 200 %:)

Děkuji za tuto zkušenost, netušila jsem, že mě něco přiměje k pravidelnosti a tím pádem i k prvním konečně viditelným výsledkům:) Získala jsem úplně novou motivaci a každý den jsem se na cvičení těšila. // Na podzim jsem chodila na lekce jógy nejmenovaného lektora (určené pro začátečníky) a vracela jsem se z nich domů jako zpráskaný pes - ponížená a nešťastná. Tento náročný, nepříjemný lektor řve na lidi a uráží je, neskutečně ho vytáčí jakékoliv chyby, prostě nemá na výuku začátečníků náladu ani trpělivost. Křehké povahy odcházejí z jeho lekcí se slzami na krajíčku, spousta lidí to vzdá a jeho kurz vůbec nedokončí. Tohle se vám s 20 denní Jógovou výzvou prostě nestane!

profile-pic
Ingrid stomatolog

Můžu cvičit kdykoliv a kdekoliv

Díky jóga výzvě jsem začala pravidelně cvičit kaž. den. Největší výhoda této jóga výzvy je, že ji můžu cvičit kdykoliv a kdekoliv....

Největší problém pro mně byl mít u jin jógy pomůcky (polštáře a deka), protože jsem výzvu cvičila i v práci přes poledne( vyřešila jsem to skrouceným různého textilu). Než jsem přišla do výzvy, tak jsem doma cvičila jógu nepravidelně a jednu sestavu...

Na výzvě mně potěšilo, že jsem se naučila nové sestavy z domova ( ušetřilo mi to hodně času).nVýzvu bych doporučila lidem, který už mají základy jógy za sebou, který nejsou úplný začátečníci...

Děkuji Vám, že jsem si prostřednictvím výzvy mohla rozšířit moje cvičení jógy o nové sestavy, bez nutnosti návštěvy kurzů jógy mimo domov....

profile-pic
Lenka Horáková administrativní pracovnice

Ano.Nastartovala mě k pravidelnému cvičení jogy.Vlastně si už den bez chvilky pro cvičení jogy nedovedu představit.

Vyzkoušela jsem mnoho druhů cvičení od aerobiku,,alpinningu,bossu,atd. Všechna cvičení mě naplňovaly a kdysi jsem zkusila i pilates, ale cvičení pilates mi nepřipadalo dost svižné, a proto jsem i jogu zavrhla. Připadala mi nudná a bez efektu na tělo (zpětně se za tento názor omlouvám:-)) Jenže nevím zda je to věkem či smutnými událostmi, které se mi krátce po sobě staly, ale najednou mě přestalo bavit chodit strhaná a urvaná ze cvičení a hledala jsem něco pro protažení těla a vyrovnání psychiky a našla vaši 20 denní výzvu. Zároveň jsem si začala vyhledávat na youtubu lekce jogy s delším časovým cvičebním intervalem. Netušila jsem , jak moc joga dokáže tělo posílit, zpevnit a jakou má dechové cvičení moc, že člověka uvolní a zklidní.

Lekce jsem poskládány tak, že dokážou člověka vtáhnout do jogy.Střídá se svižnější joga s klidněnjší, což je pro začátečníky perfektní.

Trapné začátky si odcvičíte doma :-)Ne, skutečně můžu si cvičit doma v čase, který se mi hodí a ne v čase povinném.

Líbilo se mi, že cvičení probíhalo v přírodě za zvuku ptáků. Určitě vám děkuji, že jste mi pomohli najít cestu k joze.

profile-pic
Irena Konvalinková Středoškolská profesorka

Bylo pro mne zajímavé vyzkoušet jógu s různými lektory z domova

Józe se již věnuji asi rok...i tak bylo pro mne zajímavé vyzkoušet jógu s různými lektory hezky z domova. Nepřemýšlela jsem o jiném tématu,ráda se nechám inspirovat.

Když mají lidé společný zájem,všechno je nějak jednodušší..a jóga dává šanci všem. Každý den se připomene a mohu se kdykoliv vrátit...někdy jsem začala ráno a jindy až večer...bylo to pestré,to se mi líbilo.

Žádný nebyl😀 Mám jógu ráda,je to součást mého života. Líbila se mi písemná informace a upozornění na cvičení,které bude následovat..

Doporučila bych dál,sama jsem byla spokojená. Vše fungovalo a držím vám palce do další činnosti😀 Namasté


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 23. 12. 2019 nebo do prodeje 200 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

© SpojujeNasJoga.cz 2019

>
189 Shares
Share189