Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-) Můžete vybrat i jakoukoliv další výzvu z naší nabídky. 

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2020 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená na 100 ks, tak neváhejte. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Akce je pouze do 23. 12. 2020

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 100 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2020, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Denisa Nejedlá účetní

Díky

Určitě mi pomohla si v klidu doma protáhnout tělo v rámci mých možností, relaxovat bez ohledu na čas, atd.

Zajímalo by mě téma Tai či. Moc ráda bych do tohoto cvičení pronikla. Ve městě. kde bydlím sice jsou kurzy, ale já je zatím s ohledem na omezenou hybnost asi navštěvovat nebudu.

Je fajn si každé ráno otevřít mail a zacvičit si. Nebo kdykoli jindy během dne. Záleží jen na mě, kdy mám čas a chuť.

Můžu si zacvičit, kdy mám zrovna čas a náladu. Nemusím spěchat někam do tělocvičny a ohlížet se na čas.

Trochu jsem měla problém s pomůckami, které v kurzech k dispozici jsou běžně, ale doma je nemám.

Jógu jsem cvičila několik let. Pak jsem měla zdravotní problémy a tak jsem asi 5 let cvičila spíš zdravotně a rehabilitačně. Až přes web spojujenasjoga.cz jsem pomalu zase začala.

Už jsem napsala v předchozích otázkách...

Určitě ano.

Děkuji. Bylo to moc fajn.

profile-pic
Věra Trnková

Můj nový začátek

Díky jóga výzvě jsem se konečně dala do pohybu. Něco jsem hledala, ale nevěděla co. A najednou mně to napadlo. Strašně nerada ráno vstávám a světe div se, já jsem vstala a cvičila. Jóga bych tomu svému cvičení neříkala, spíš takové pokusy. Ale pohnulo to se mnou, najít si informace, probudila se touha naučit se jednotlivé ásany a ty ranní čtvrthodinky ... našla jsem ten chybějící čas, který mám vlastně vždycky. k dispozici. Takže děkuji

Zatím nevím, mám plnou hlavu té své první výzvy. Líbí se mi, že se tam dá najít spousta věcí, hlavně pro absolutní začátečníky jako jsem já.

že nikam nemusím a nikdo mně nenutí, ale je to tak nějak lákavé. že jsem neuměla vůbec nic :-) ale já jsem neočekávala, že se to tím hned naučím, ale že zjistím, jestli je to pro mne zajímavé cvičení. A ukázalo se, že je. Byla to moje první "výzva" v životě, tak to neumím posoudit, ale nastartovalo mně to, rozesmálo (no sama sebe jsem rozesmála), pobavilo a možná jsem našla cestu, tak to je víc než dost

Určitě ano, právě pro to, že člověk může objevit něco nového, A když ho to teď neosloví, tak se k tomu třeba může vrátit později. A kdyby vůbec ne, tak si může odškrtnout, že tudy cesta nevede

Moc děkuju, že jsem vás "potkala". Na výzvu jsem se přihlásila, protože jsem chtěla dělat něco teď hned a nečekat, až začnou od září někde nějaké kurzy. Bylo to pro mne jako úplného začátečníka naprosto nereálné to odcvičit, V těch plynulých pohybech jsem ani nechápala, kde mám mít ruce a kde nohy, ale přesto mně to moc bavilo. Takže se mi tím otevřela úplně nová sféra zájmu. Zatím ještě nic neumím, ale už se těším. Díky

profile-pic
Světlana Najmanová lékař

Díky tomuto kurzu jsem si vyzkoušela jógu, na kterou jsem neměla čas pravidelně chodit ( služby a dojíždění z vesnice)

Díky tomuto kurzu jsem si vyzkoušela jógu, na kterou jsem neměla čas pravidelně chodit ( služby a dojíždění z vesnice) Celé tři týdny mě i přes chřipkovou epidemii a plnou čekárnu od rána do večera nebolela záda, což je vzhledem k mému úrazu obratle před několika lety obdivuhodné. Myslím, že pozice "pes" "kobra" atd... by vaši lektoři u mě souhrnně nazvali " pozice hroch", ale snad to postupně vypadalo lépe. Lektorky jsou fajn, po cca 10-14 dnech rozhodování mi spíše vyhovovala hatha jóga s Veronikou.

Protože jsem nebyla závislá na čase, kdy musím dojet na kurz a mnohé jsem se z webu dozvěděla.

Časová nezávislost. Ale cvičila jsem každý večer :-)

Moc děkuju !!!!

profile-pic
Edita Šlesingerová zdravotní sestra

Web se mi líbí pro svou členitost a rozmanitost!

Cvičila jsem jógu pravidelně doma již předtím ale videa pro mě teď byla možností zkusit i jiné typy a styly cvičení

Ano byla by fajn pravidelná cvičení například na bolesti zad nebo protažení svalů a těla a na zpevnění svalů páteře a zad.

Web se mi líbí pro svou přehlednost a rozmanitost. Nejvíce asi to že každý den byl zaměřen na jiné orgány a cvičení, na jiné energie a člověk nemusí nikde nic hledat.. Ráno vstane a video na něj čeká v emailu. Problém byl čas někdy jsem ráno cvičit nemohla protože v den směny vstávám velmi brzy ale videa jsem si pak rozplanovala i během dne bebina večer. Nejvíce se mi líbilo že každý den byla jóga a styl cvičení jiný. Ano doporučila bych ale spíše někomu kdo už má s jogou zkušenosti.


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 24. 12. 2020 nebo do prodeje 100 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga
Shortcode could not be rendered

© SpojujeNasJoga.cz 2020

>
189 Shares
Share189