Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-)

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2019 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená, tak neváhejte.

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Do konce vánoční akce nyní zbývá:

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 200 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2019, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Iveta Strobachová Úřednice

Videa jsou skvělá i pro začátečníka jako jsem já

Začala jsem ji cvičit ráno po probuzení, když se cítím rozlámaná. Videa jsou skvělá i pro začátečníka jako jsem já. Nic mě nenapadá, prošla jsem i Vaší detox výzvou a z ní jsem také nadšená...

Protože je přehledný se spoustou informací pro začátečníky. Krátká videa, hezky popsané pozice pod videem....Nemám doma jógové pomůcky, ale daly se lehce nahradit nějakou alternativou...Občas jsem zašla na nějakou hodinu jógy do studia, ale chtěla jsem ji cvičit i doma, a teď mám Vaše videa, podle kterých mohu doma cvičit....

Moc děkuji, jsem ráda, že se k videím mohu vracet a ráno mě skvělé nakoupnou do nového dne...

profile-pic
Eva Hamouzová zdravotní sestra

Díky vám všem ze SpojujeNásJóga

Díky jóga výzvě jsem se navrátila k pravidelnému cvičení a to nejen jógy.....každý den jsem se těšila na mail. Ne že bych to dala úplně každé ráno,ale je super,že si můžu kteroukoliv lekci opět najít.

Web SpojujeNasJoga se mi líbí,protože tam najdu informace,které mne zajímají a velice se mi líbí výzvy......"hozená rukavice"mne nakonec vždy vzbudí a vytáhne z mé lenosti

Největší problém pro mne byl každý den výzvu dodržet

S jógou jsem začala před lety kvůli bolestem zad.Časem jsem zjistila,že to není jen o cvičení,přidala jsem meditace.No a bylo mi s jógou stále lépe nejen fyzicky.

Nejvíce se mi líbilo vše a taky velmi milé průvodní dopisy k lekcím. Děkuju moc,pomohli jste mi vrátit se někam,kde je mi dobře.

profile-pic
Alena Bartuňková mzdová účetní

Objevila jsem krásu jógy díky vám!

Ano, jóga mi začíná pomáhat především při mém sedavém zaměstnání. I když jsem se snažila po práci trochu hýbat - jízda na kole, rychlá chůze, každodenní procházky se dvěma psy, jóga je podle mě přesně cílená na určitá místa na těle. Nevím, jak to správně vyjádřit, ale po každém cvičení jsem se cítila báječně nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Určitě budu pokračovat dál, některé polohy musím pořádně vypilovat, přece jenom je znát, že tělo bylo ztuhlé, ale věřím, že se mi o za nějaký čas povede.

Zatím mě nic nenapadá. Je srozumitelný. Nejsem vázaná na určitý čas, můžu cvičit kdykoliv. Některé polohy nejsou 100%, ale stále procvičuji

Nemůžu vyzvednout jen jedinou věc, opravdu se mi líbila celá výzva.

Určitě!!

Moc děkuji za to, že jste mi velice příjemným způsobem zprostředkoval objevení jógy.

profile-pic
Petra Sýkorová hlavní účetní

Děkuji za vaše výzvy!

Ukázala mi nový styl jogy, docházím pravidelně pouze na astanga jogu. Ráda bych se naučila stoje na hlavě, na rukou, různé variace...je mi jasné že to chce čas a pravidelný trénink, aby zesílily svaly, které jsou k tomu třeba, bavilo by mě cvičit, jak se dopracovat k náročnějším pozicím "ve vzduchu", to je věc, kterou chci trénovat doma, sama a ne být za hroudu na veřejných lekcích :D

Výhoda všech online výzev/kurzů = nikam nemusím jezdit a mohu začít až budu mít čas. Několik dní jsem se ke cvičení vůbec nedostala, pak jsem si pustila dvě videa

Od května jsem začala chodit na hodiny astanga jogy k jedné slečně domů do pokojíku, kde cvičíme ve třech lidech, je to skvělé, protože jsem vždy chodila na skupinové lekce po fitkách apod..a lektor se mi nevěnoval a já až teď začala provádět cviky a pohyby správně, správně dýchat a konečně pro mě začala být joga opravdu prospěšná a to ze spousty důvodů..

Ano, je to možnost jak se donutit cvičit pravidelně. Výzva se mi líbila, jen některá videa se mi zdála krátká, hlavně ta na začátku, protože jsem si na to vyhradila čas, pustila video a najednou byl konec a já byla už rozcvičená a konečně jsem se probudila a cvičila bych zkrátka déle..:) ale bylo fajn, děkuji!


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 23. 12. 2019 nebo do prodeje 200 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

© SpojujeNasJoga.cz 2019

>
189 Shares
Share189