Hledáte zdravý Vánoční dárek pro vašeho blízkého?

Nekupujte zbytečné věci, ale darujte zdravý životní styl. Naše 20 denní jógová výzva potěší v e-mailu každého, kdo chce s jógou začít, ale sám ještě neměl "odvahu" se do toho pustit.

Darujte 20 denní jógovou výzvu

Jóga jako dárek je perfektním vánočním dárkem. Potěší kamáradku, přítelkyni, maminku či babičku. Prostě všechny, kdo chtějí jógu vyzkoušet, ale zatím se k tomu nedostali. Stejně tak hezkým dárkem může být pro vašeho přítele, který by s vámi na hodinu jógy prostě nešel :-) Můžete vybrat i jakoukoliv další výzvu z naší nabídky. 

Sháněla jsem dárek pro mojí kolegyni do práce, a protože jsem sama jógovou výzvu od SNJ dokončila a byla super, tak jsem serozhodla ji dát i mé kamarádce a kolegyni. Měla hroznou radost a hned co ji "poukaz" přišel, tak mi psala, jak to je super.


Lucie Pyšová - CS, Universal Robotics

Strašně dlouho jsem vybíral dárek pro mámu až jsem narazil na internetu na vaši jógovou výzvu. Mamka jógu kdysi už cvičila, ale teď se nějak nemohla dokopat a má problémy se zády, tak jsem si říkal, že by jí tento "kurz" mohl v lednu potěšit. Díky moc!


Vojta Malý - Video editor, Sport 5

Funguje to jednoduše

Celý proces má 3 pohodlné kroky a zvládne ho každý. 

  • Zakoupíte skrze tuto stránku naši jóga výzvu jako vánoční dárek.
  • Přijde vám potrvrzení o zaplacení a voucher na váš e-mail, díky kterému jógovou výzvu kdykoliv a snadno spustíte. 
  • Pokud nám napíšete e-mail obdarovaného, tak váš voucher pošleme 24. 12. 2020 v 18:00 navíc jemu i s věnováním.

Tato vánoční akce je omezená na 100 ks, tak neváhejte. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga

Akce je pouze do 23. 12. 2020

Tato vánoční akce je omezená do maximálního počtu 100 ks prodaných voucherů. Vánoční vouchery je možné objednávat do 23. 12. 2020, 23:59.

Jóga výzva už potěšila spoustu lidí

profile-pic
Olga Děkanová zdravotní sestra

Děkuji za doprovod při seznamování s jógou

S jógou jsem se začala seznamovat asi před 1/4 rokem zkoušením jednotlivých pozic podle knížky nebo časopisu. Podle videí se cvičilo rozhodně lépe a pravidelněji. Vzhledem ke své práci a 12h službám jsem necvičila každý den, ale ve volných dnech jsem pak cvičila 2 ev 3 lekce najednou. Power jóga nebo třeba rehabilitační cvičení na posílení a protažení zad - SM systém. Na webu jsem našla užitečné informace pro začátečníky, popisy jednotlivých asán + fotky. Všechno jsem ještě nestihla prohlédnout a pročíst. Tím, že každý den přijde e-mail s videem nutí k větší pravidelnosti a doprovodný článek bylo vždy zajímavé číst. Kvůli nepravidelné práci je pro mě problematičtější docházet někam na lekce, tak kdo chce jako já cvičit raději doma určitě doporučila. Díky za milé seznámení s jógou, lekce byly hezky sestavené a lektorky sympatické.

profile-pic
Jana M. učitelka v Mš

Jóga i obě lektorky byly pro mě vždy milým začátkem dne

Jsem úplný začátečník jógy a líbilo se mi, že jsem měla pokaždé před cvičením možnost projít si jednotlivé cviky i s podrobným popisem, jak se mají jednotlivé pozice cvičit, na co si dát pozor. Ve cvičení chci pokračovat. Jóga i obě lektorky byly pro mě vždy milým začátkem dne a líbilo se mi, že i do každého dne přinesla tato výzva různá témata k zamyšlení.

Líbila by se mi návaznost na výzvu a to jóga 2. Web je přehledný, vysvětluje jednotlivé pozice, jsou zde popsány důležité informace pro začátečníky i pokročilé, osobní zkušenosti lektorů s jógou, jsou zde obohacující články k zamyšlení. Díky této výzvě se člověk nastartuje k pravidelnému cvičení, může si jednotlivá videa pouštět kdykoli během dne či zpětně...

Zezačátku jsem trochu nestíhala jednotlivé pozice, ale vždy jsem si video pozastavila, nebo posunula zpět, později bez problému.

profile-pic
Světlana Najmanová lékař

Díky tomuto kurzu jsem si vyzkoušela jógu, na kterou jsem neměla čas pravidelně chodit ( služby a dojíždění z vesnice)

Díky tomuto kurzu jsem si vyzkoušela jógu, na kterou jsem neměla čas pravidelně chodit ( služby a dojíždění z vesnice) Celé tři týdny mě i přes chřipkovou epidemii a plnou čekárnu od rána do večera nebolela záda, což je vzhledem k mému úrazu obratle před několika lety obdivuhodné. Myslím, že pozice "pes" "kobra" atd... by vaši lektoři u mě souhrnně nazvali " pozice hroch", ale snad to postupně vypadalo lépe. Lektorky jsou fajn, po cca 10-14 dnech rozhodování mi spíše vyhovovala hatha jóga s Veronikou.

Protože jsem nebyla závislá na čase, kdy musím dojet na kurz a mnohé jsem se z webu dozvěděla.

Časová nezávislost. Ale cvičila jsem každý večer :-)

Moc děkuju !!!!

profile-pic
Lenka Radkovičová mzdová účetní

Díky za výzvu! Byla skvělá!

Jógu jsem nikdy necvičila a do výzvy jsem se přihlásila, abych to zkusila. A to z několika důvodů. Jednak jako nástroj pro úlevu od bolesti zad, které mě občas trápí, ale také z důvodu naučit se správně dýchat, relaxovat, protáhnout ztuhlé svaly a v neposlední řadě jako doplněk k pohybovým aktivitám, které mi pomůžou v mé snaze zhubnout. Jsem naprostý nováček a tak se mi zatím nedaří jednotlivé cviky provádět dokonale ani nevydržím dlouho v jedné pozici, ale pravidelnost dělá mistra a tak věřím, že když se budu k jednotlivým lekcím vracet, budu stále lepší.

Výzva mi pomohla hlavně začít!

Je to zajímavé čtení. Líbí se mi ten životní styl. Žijeme v uspěchané době a já sama na sobě pozoruji, že je třeba zvolnit, vnímat sama sebe, relaxovat a regenerovat. Ještě se mi nedaří dobře provádět jednotlivé cviky, ale co jsem očekávala se splnilo - zvolnila jsem, cítím se lépe. Lekce jsou přehledné, lektorky skvělé. Kdykoli se mohu vrátit k videu, sama si určuji, kdy budu cvičit. Velmi mi to vyhovuje a žádný problém nebyl. Snad jen ve mě, že mi to ještě tak dobře nejde :-)

Než jsem začala s jóga výzvou neměla jsem k ní žádný vztah. Zdálo se mi to moc složité a vzhledem k mojí váze i nezvladatelné. Ale váha klesla, jsem pohyblivější a tak jsem se odhodlala to zkusit. A dobře jsem udělala! Že mi ukázala svět jógy a dodala chuť se zlepšovat a rozhodně v ní pokračovat.

Určitě bych vás všem doporučila. Velká výhoda je, že můžete cvičit doma, v čase, který vám vyhovuje.

Tomáši, moc vám děkuji za tuto výzvu i za web. Pro mě jako nováčka získávám spoustu informací, dík nímž jsem objevila nejen svět jógy, ale i sebe sama. Přeji vám hodně úspěchů!


Udělejte radost vašemu blízkému

Pokud jóga výzvu objednáte nyní, tak k ní získáte e-booky "Rozpohybuj energii čaker" a "Zdravá záda" z naší nabídky.


Tato speciální akce jóga výzva jako vánoční dárek + 2 e-booky zdarma potrvá do 24. 12. 2020 nebo do prodeje 100 ks. 

Vánoční akce SpojujeNasJoga
Shortcode could not be rendered

© SpojujeNasJoga.cz 2020

>
189 Shares
Share189