Jóga Blansko: kam zajít na jógu v Blansku?

O Blansku se říká, že je branou Moravského krasu. Toto malebné město má spoustu historických památek a krásnou přírodu v okolí. Navíc se v něm cvičí jóga. Pokud jste z Blanska nebo okolí, máme pro vás tip na jóga lekce, které vás budou bavit. Začněte cvičit klidně ještě dnes!

Jógacentrum Blansko

Jógacentrum Blansko spadá pod Systém Jóga v denním životě. Tento spolek patří pod stejnojmennou mezinárodní organizaci. Budete tak mít možnost podívat se nejen na ášram do Střílek, ale pokud józe opravdu propadnete, třeba i na setkání do Indie. Pokud však nemáte tak velké ambice a raději byste si jen v pohodě zacvičili, Jógacentrum Blansko je ideálním místem.

Jóga v denním životě má v lekcích systém. Postupuje se vždy od 1. úrovně a dál. I když máte s jógou už zkušenosti, doporučuji začít od jedničky. Budete se totiž učit nejen pozice, ale i relaxace, meditace, očistné techniky a dechová cvičení (např. nádí šódhana). Praxe vychází z tradičních kořenů. Celý korpus Jógy v denním životě sestavil jogín a myslitel Mahéšvaránanda. Nicméně je upravený na míru modernímu člověku a jeho potřebám. Hodiny jsou zajímavé a určitě vás obohatí.

Sídlo Jógacentra Blansko najdete v Městkém penzionu na adrese Pod Javory 32. Lekce ale probíhají na více místech než jen zde. Pod toto Jógacentrum totiž spadají i další přilehlé obce, kde si můžete zacvičit jógu: Doubravice, Kotvrdovice, Letovice, Ráječko, Rozstání, Lysice, Sloup, Senetářov, Svitávka, Vilémovice, Křtiny, Boskovice a Jedovnice.

Na výběr máte ze spousty lektorů a časů. Cvičí se v podstatě každý den. Kromě klasických lekcí pro začátečníky a pokročilé se zde vyučuje také jóga pro seniory nebo jóga pro zdravá záda. Na bolavá záda je totiž jóga jako dělaná. Pokud vás tento problém trápí, určitě vám doporučuji do kurzu jít.

Tip: Na bolavá záda máme online kurz – přidejte se do něj! Vyzkoušejte náš program Jóga pro zdravá záda z pohodlí domova

Jóga se dá cvičit i z domova

Nemáte čas chodit do studia, nebo zkrátka preferujete cvičení doma? V tom případě pro vás máme super tip na jógu online. Vytvořili jsme pro vás 21denní jóga výzvu. Během tří týdnů si vyzkoušíte tři různé styly jógy a začnete pravidelně cvičit.

Každý den vám budeme posílat video lekce + studijní materiál. Ke všemu budete mít přístup i poté, co výzva skončí. Pokud se bojíte toho, že byste třeba něco nezvládali, nenechte se odrazit. Celou dobu vám budeme plně k dispozici a rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Pokud máte tip i na další lekce v Blansku, dejte nám vědět! Podělte se s ostatními, napište nám komentář.

0 Shares
>
0 Shares
Share