Jóga Beroun: Kde se cvičí?

Rádi cvičíte jógu a jste z Berouna? Přinášíme vám tipy na 3 skvělá studia, která byste měli vyzkoušet. Čeká tam na vás spousta druhů lekcí za pěkné ceny. A pokud se necítíte na to chodit do studia, pak máme řešení i pro vás. Vše najdete v našem článku.

Be Yoga

Studio Be Yoga najdete na adrese Česká 57. Založila ho Barbora Mathauserová, která také vede lekce. Není ale jediná, ve studiu se střídá více lektorek. Be Yoga se snaží jógu pojímat celistvě, a tak si zde nejen zacvičíte, ale vyzkoušíte i meditace, relaxace a dozvíte se spoustu zajímavostí z jógového světa a filozofie.

Lekce trvají hodinu a půl, hodinu nebo třičtvrtě hodiny (to závisí na typu lekce) a cvičí se v podstatě každý den. Studio Be Yoga nabízí spoustu typů lekcí, např. jemnou jógu pro seniory a těhotné, teen jógu, junior jógu, jógu pro maminky a miminka, vinyasu, hatha jógu, jógu pro lidi pracující v kanceláři atd. Kromě tradičních stylů se tak setkáte i s hodinami, které jsou postaveny na míru modernímu člověku a je velmi snadné najít přesně takové cvičení, které vám bude vyhovovat.

Jaká je cena? Nejvýhodnější je pořídit si permanentku.  Za 10 vstupů zaplatíte 1000 Kč až 1600 Kč v závislosti na délce lekcí. Jednorázový vstup je dražší. Studio nabízí také individuální lekce pro jednu osobu. Ty jsou vhodné pro naprosté začátečníky nebo ty z vás, kteří neradi cvičí ve větším množství lidí. Cena jedné individuální lekce je 600 Kč.

Jóga dnes – Samaya

Jóga dnes se cvičí v centru Samaya. V centru nabízí kurzy dynamické jógy, jógy pro juniory, pro pokročilé, seniory a svěží ranní jógu. Lekce mají zpravidla jednu hodinu. Cena se liší, některé stojí 150 Kč za lekci, jiné 200 Kč. Nejvýhodnější je, když si pořídíte permanentku.

Samaya není jen místo pro cvičení, jde o centrum zdraví, které se jógu snaží pojímat jako všestrannou disciplínu, která vám dokáže změnit život. Studio najdete na adrese Palackého 13. Kromě skupinových lekcí Samaya nabízí i soukromé lekce. Pořádají rovněž workshopy a semináře, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavého ze světa jógy.

B Fitness Beroun – kurzy vinyasa a jemné jógy

Ve fitness centru B Fitness Beroun na adrese Plzeňská 55 se cvičí i jóga! Můžete si sem zajít zacvičit vinyasu nebo jemnou jógu. Cena je 150 Kč na lekci a nelze na ně pořídit permanentku, jelikož jde o skupinové lekce. Zatímco vinyasu doporučují spíše pro pokročilé a mírně pokročilé, na jemnou jógu se může přihlásit kdokoliv. Lekce jsou určené pro ženy i muže. V lekcích na vás čekají nejen pozice, ale i relaxace, zklidnění mysli a dechová cvičení.

Jóga z pohodlí domova

Necítíte se na skupinové lekce? Nebo nemáte čas? Nevadí. To totiž vůbec neznamená, že musíte na jógu rezignovat. My jsme pro vás totiž připravili hned několik výzev, do kterých se můžete zapojit. V jejich rámci si:

  • vyzkoušíte různé styly jógy
  • poznáte nové ásany
  • dozvíte se spoustu zajímavých věcí

Vyzkoušejte třeba naši 21denní jóga výzvu. Kromě videolekcí se můžete těšit i na spoustu materiálů. K celé výzvě mít přístup i po skončení výuky, a tak se k lekcím můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si je.

Koukněte na video 😉 Vše důležité najdete v něm:

YouTube video

Věříme, že si z našeho seznamu vyberete kurz, který vás bude bavit a pomůže vám v rozvíjení vaší jógové praxe. Pokud jste úplní začátečníci, překonejte ostych a jděte do toho! To platí i pro pokročilé, vždyť vždy je co zlepšovat. 😊

Máte tip na další jóga lekce v Berouně? Nebo jste snad sami instruktory jógy? Dejte nám a ostatním vědět do komentářů, pokud máte nějaké další doporučení!

A pokud vás zajímají i další tipy na to, kam zajít na jógu po Česku, přihlaste se k newsletteru. Tak budete vědět o všem, co se šustne na našem webu jako první. 😊

0 Shares
>
0 Shares
Share