Jindřichův Hradec a jóga: Kam zajít na lekce oblíbeného cvičení

Cítíte se unavení hektickým životem, jste plní stresu a to jediné, po čem toužíte, je chvilka zpomalení? Pak zajděte na jógu! Nyní jsme pro vás prozkoumali město v Jihočeském kraji jménem Jindřichův Hradec. A zjistili jsme, že i Jindřichův Hradec a jóga jdou skvěle dohromady! Našli jsme rovnou několik míst, kam si na uvolňující a odpočinkové cvičení můžete zajít.  

JOTA Centrum je prostorem pro zdraví, krásu, regeneraci a aktivní odpočinek 

Kurzy jógy se aktivně pořádají v JOTA Centru, které se charakterizuje jako místo pro zdraví, krásu, regeneraci a také pro aktivní odpočinek. Jako úkol si centrum stanovilo to, že svým návštěvníkům pomůže zbavit se stresu, únavy a že jim pomůže načerpat novou energii. A ono se to skvěle daří právě díky zmiňovaným lekcím jógy, ke kterým v centru jednou týdně dochází.  

Jógu má na starosti inženýrka Jitka Jirků, která vede cvičení jednou týdně dle zvoleného kurzu, jak již bylo zmíněno. Jednotlivé kurzy se liší pokročilostí jejích účastníků, jedna z lekcí je dokonce s použitím prvků orientálních tanců. Pokud chcete vyzkoušet jógu v trochu jiném provedení, jsou lekce s prvky orientálních tanců jasným favoritem.  

JOTA Centrum najdete v ulici Svatojánská, konkrétně pod číslem popisným 146/1. Pro více informací stačí napsat či zavolat rovnou lektorce, kontaktní údaje jsou vyvěšeny na webových stránkách jindřichohradeckého centra.  

Jindřichův Hradec a jóga: Spojení nabízí Fitko Eden

Fitko Eden je oblíbeným sportovním zázemím v Jindřichově Hradci. Je to místo, kde se pravidelně konají cvičení pro děti i dospělé, také zde nachází zázemí dětské kroužky, příměstské tábory nebo jiné skupiny. Kromě posilujícího pilates nebo kondičního tréninku sem můžete zamířit i na lekce jógy. Konkrétně tedy na lekce Power jógy 

I Power jóga a Jindřichův Hradec jdou dohromady. Toto spojení se kloubí ve zmiňovaném Fitku Eden, kde k lekcím svižnějšího cvičení dochází. Power jóga je moderním cvičebním stylem budoucnosti, při kterém se používají pozice klasické jógy, které se kombinují se svižnějšími moderními prvky. Pokud vás tedy klasická jóga nebaví, pak je Power jóga pro vás tím pravým.  

Ve Fitku Eden jsou si moc dobře vědomi výhod tohoto typu cvičení. Výhody ostatně neustále vyzdvihují. Účastníkům kurzů neustále připomínají, že s Power jógou nejen hubnou, ale také odbourávají každodenní stres, udržují klouby zdravé a rozvíjí svou celkovou rovnováhu.  

Pokud vás právě tento druh cvičení zajímá a chcete ho vyzkoušet, víte, kde se rovnou několikrát v týdnu koná. Fitko je zejména pro místní známé, sídlí na adrese Jarošovská 55/II. A co si vzít s sebou? S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení, dostatek pití a ručník – nic jiného není potřeba. Cvičí se zásadně naboso stejně jako u jiných druhů jógy.  

Co si však ještě nezapomeňte vzít, jsou peníze. Ať se jedné z lekcí můžete zúčastnit. 

5 Shares
>
5 Shares
Share5