Hledáte oblečení na cvičení pilates? Oblečte si klidně to na jógu

Hledáte oblečení na cvičení pilates? Oblečte si klidně to na jógu
16 Led 2015

Spousta lidí, které znám, chodí souběžně na pilates i na jógu. Mě osobně pilates vůbec nechytlo, protože mi v něm chybí určitá dynamika, ale znáte to, proti gustu… Proto jsem přemýšlela, zda je nutné mít, stejně jako v případě jógy, speciální oblečení na cvičení pilates.

Prohlížela jsem si videa na internetu, brouzdala po fotkách a vyptávala se přátel. A výsledek? Na lekce pilates můžete s klidem vyrazit i v oblečení, které máte na jógu. Lepší jsou přiléhavější materiály, ale i ve volnějších kalhotách si zacvičíte dobře.

Dvakrát takový zápřah

Samozřejmě to má také své úskalí – vaše jemné bio oblečení na jógu se vám dříve opotřebí a zničí. Můžete to však brát jako důvod k nákupu nového.

Procházela jsem si totiž internetové obchody a jedno je jisté – oblečení na jógu je mnohem hezčí než to, které obchodníci nabízejí pro cvičení pilates.

Vybrala jsem pro vás dva kousky oblečení na jógu, které jsou vhodné i pro lekce pilates. Zacvičit si v něm můžete samozřejmě i doma.  Ale nenosila bych ho např. do posilovny, kde by se zbytečně odřelo a opotřebovalo ještě rychleji.

Fialkové Push it legíny

Fialkové legíny vhodné na cvičení jógy i pilates

Víc holčičí oblečení na jógu či na pilates si člověk jen těžko představí. Moc se mi líbí barva i střih těchto přiléhavých kalhot na jógu.  Při pohybu vás nebudou nijak omezovat a dokonale se přizpůsobí i těm nejnepřirozenějším pozicím těla.

Legíny jsou ušité z látky s následujícím složením – 62 % lyocell, 31 % bavlna a 7 % elastan. Jsou opravdu z jemného materiálu, takže je rozhodně neperte na více jak 30 stupňů.

Praktické šedé tílko s všitou podprsenkou

Šedý top vhodný na cvičení jógy

K barevným legínám můžete jako vršek zvolit něco méně výrazného. Například tento šedý nenápadný top. Má zajímavě řešená ramínka a zároveň všitou podprsenku. V šatně tak strávíte ještě méně času než normálně.

Top je dlouhý (nepotáhne vám na záda) a ušitý z látky, která se skládá z 62 % z tencelu (přírodní vlákno), z 30 % z bavlny a z 80 % z elastanu.

Tak co říkáte, má cenu nakupovat zvlášť oblečení na pilates a na jógu? Nebo zůstanete věrní jógovému ošacení i na hodinách pilates?

Chystáte-li se na první lekci pilates, určitě si přečtěte tento článek – Podložka na cvičení pilates? Stačí vám ta na jógu! – ať doma zbytečně neskladuje kupu podložek na cvičení.

Hledáte oblečení na cvičení pilates? Oblečte si klidně to na jógu
5 (100%) 1 vote


Kristýna Pýchová

S jógou jsem se sice seznámila teprve nedávno, ale už teď vím, že je to láska na celý život. Neustále se díky ní učím nové věci a potkávám úžasné, někdy trochu šílené, ale vždy moc zajímavé lidi. Ráda se s vámi dělím o své příběhy a rady, protože věřím, že jóga v sobě ukrývá něco pro každého z vás. Jen si k ní musíte najít svou vlastní cestu, tak jako já.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *