Hledáme nové posily se zájmem o jógu

Po roce opět hledáme nové posily, kteří by se rádi připojili k týmu SpojujeNasJoga.cz. Pokud vás jóga a zdravý životní styl baví, máte dostatek času a chcete s námi spolupracovat, čtěte pozorně dál.

Koho hledáme:

  • Copywriterka, textařka, korektorka, editorka
  • Redaktorka, jogínka, kreativní síla
  • Socialní sítě, PR a propagace

1) Copywriterka, textařka, korektorka, editorka

Tvým úkolem bude zejména připravovat reklamní články na téma zdravého životního stylu či jógy, psát o oblečení, editovat knížky, které se chystáme vydat, upravovat texty na webu a navrhovat nové reklamní kampaně. Ideální pozice pro někoho, kdo má k tématu vztah, studuje nějaký marketingový obor a chce v oboru získat praxi v již zaběhlém magazínu a vyzkoušet si marketing na vlastní kůži. Musíš umět pracovat s texty, Wordem a obrázky. Vědět, co to jsou odkazy atd.

2) Redaktorka, jogínka, kreativní síla

Musíš umět čtenáře zaujmout svým příběhem, předat jim přirozenou formou to, co jsi se v józe již naučila. Ideální pozice pro všechny jogínky, které už nějakou dobu cvičí baví je (se) fotit, upravovat fotky, vytvářet krátká instruktážní videa. Jestli máš dostatek času, tak se podívej, jaké články připravuje Magdalena či Zuzka. Ty budeš tvořit podobné.  Základní dovedností je cvičit delší dobu jógu, umět fotit či natáčet/stříhat krátká videa a vše dokázat prezentovat přirozenou formou v článcích na webu.

3) Sociální sítě, PR a propagace

Chybí nám veselá posila, která by dala našemu Facebook profilu nový a svěží nádech. Hledala by nové příležitosti, kde publikovat náš obsah. Komunikovala s fanoušky na sociálních sítích, FB skupinách či diskuzích. Oslovovala by tematické weby a časopisy. Baví tě komunikovat s lidma, umíš přesvědčit a chceš pracovat na propagaci našeho webu? Napiš nám!

Našli jste se v některé z pozic?

Jestli vás nějaká pozice opravdu zaujala, jste na dobré cestě pro nás pracovat. Nejprve si ale ujasněte následující body:

  • Opravdu mám chuť a čas dlouhodobě vykonávat práci z domova? Nehledáme někoho na pár měsíců nebo kdo má čas jen občas a nepravidelně.
  • Dokážu dodržet, to, co slíbím a plnit termíny? Online komunikace mi nedělá problém? Jsem samostatná?
  • Baví mě téma jógy a zdravého životního stylu?

Co nabízíme

Všechny pozice jsou vhodné zejména pro absolventy, studenty, maminky na MD a ostatní, co mají dostatek volného času po své hlavní práci. Nemůžeme vám nabídnout pozici na HPP či velký honorář, ale získáte u nás zajímavou praxi a možnost pracovat či publikovat pro zaběhlý magazín. Po zkušenostech z minulých let jsou pozice honorované až po prvních šesti měsících spolupráce.  Všechny pozice vám časově zaberou pár hodin týdně podle vašich časových možností. V praxi to znamená, že pokud napíšete, že chcete pracovat 4 hodiny týdně, tak se domluvíme, ale budu očekávat, že slib splníte. Když se vám bude u nás líbit a práce vás bude i po půl roce stejně bavit, tak je možná spolupráce na ŽL či jinou dohodu. Vše je možné vykonávat odkudkoliv přes internet. Všichni pracujeme z jiných částí světa.

Pořád máte zájem?

Skvělé! Udělejte si na nás chvilku času, ujasněte si, která pozice je vám nejblížší (opravdu nestojíme o kandidáty, který chtějí dělat vše) a pošlete mi e-mail a do předmětu uveďte název pozice, o kterou máte zájem.  Co do e-mailu napsat? Napište mi něco o sobě, proč byste u nás chtěli pracovat, jaký máte vztah k józe, kolik máte času, pošlete fotku nebo cokoliv, ať vás můžu blíže poznat. Nepotřebuju strojené životopisy ani umělé motivační dopisy, chci vás pouze poznat a znát vaši motivaci u nás pracovat.

Můj e-mail: tomas@spojujenasjoga.cz

Ke každé pozici navíc pošlete krátký vypracovaný úkol:

  1. pozice copywriter, editor – vyberte si jeden produkt z našeho e-shopu a vytvořte pro něj reklamní článek tak, aby byl zajímavý, čtivý a čtenáře přirozeně informoval o produktu. Nehledáme hard sale marketéra, ale spíše někoho, kdo dokáže produkty citlivě představit a doporučit ostatním.
  2. pozice redaktor, jogín – vyberte si jednu ásanu, kterou popíšete, představíte a vytvořite pro ní fotky či video tak, jako to děláme u našich článků. Inspirujte se články od Magdaleny či Zuzky u nás na webu.
  3. pozice PR, sociální sítě – představte mi vaše nápady a strategii pro sociální sítě v kostce. Jak byste mohli vylepšit PR, propagaci či správu sociálních sítí, napište, co umíte či pošlete reference. Stačít krátký dokument shrnující hlavní body strategie, co jste už dokázali se naučit a co budete pro nás dělat.

Uzávěrka vašich e-mailů je 7.1.2017 po tomto datu všem odpovím s dalšími instrukcemi. Přeji vám krásné Vánoce a těším se, že spolu budeme vytvářet jeden z největších českých portálů o józe.

Tomáš 
SpojujeNasJoga.cz

0 Shares
>
0 Shares
Share