Vesele žlutý a levný vak na jógu Sahasrara

564 

Není to jen podložka na jógu, ale i oblečení, pomůcky či mobilní telefon, který chcete mít neustále po ruce. Docházíte-li na cvičení jógy i několikrát týdně, vsaďte na veselý vak Sahasrara, který vám poskytne dostatek místa i příjemný vzhled.

Popis

Na pravidelné hodiny jógy dochází většina nadšených jogínů a jogínek. Pokud se józe nevěnujete doma pomocí DVD cvičení, jistě jste už přemýšleli, jak vyřešit neustálé přenášení podložky i dalších nezbytností. Nosit je v igelitové tašce či batohu k tomu neurčeném není to nejlepší řešení. Naštěstí pro vás máme tip: žlutý vak Sahasrara.

Lámete-li si hlavu nad otázkou, čím zkrotit podložku na jógu, přinášíme vám šikovné řešení, jak tento problém hravě vyřešit. Vak Sahasrara upoutá vaší pozornost nejen pro své zajímavé provedení – veselý odstín a motiv 7. čakry –  ale i pro příznivou cenu a přírodní materiál – 100% bavlna – jenž udělá radost nejen ochráncům přírody, ale i těm, kteří pro své zdraví chtějí jen to nejlepší. Dáte mu šanci?

Proč si pořídit žlutý vak Sahasrara:

  • příjemný design, který je doplněný o tradiční jógový motiv
  • přírodní materiál
  • přátelská cena, která nezruinuje váš rozpočet, ale za kterou získáte kvalitní výrobek
  • velice snadná údržba – vak můžete v případě potřeby vyprat v pračce

Vak Sahasrara má dostatečné rozměry – 18 cm x 70 cm – díky čemuž se vám do jeho útrob vejdou podložky na jógu standardních rozměrů. Je vybaven nastavitelným popruhem, který si můžete nastavit dle vlastní potřeby a ještě více ta zpříjemnit jeho nošení.

Pro bližší seznámení s vakem se podívejte na následující video:

YouTube video

>