Přírodní jógový vak Chakra s potiskem

594 

Nedáte dopustit na svou jógovou podložku, a proto jí přenášíte na každou hodinu jógy? Pak si možná pohráváte s otázkou, jak šikovně vyřešit její uložení. Máme pro vás tip: vak Chakra se zajímavým potiskem!

Popis

Chodíte na cvičení jógy pravidelně a pokaždé přenášíte svou podložku na jógu z místa na místo? Je to pro vás nepohodlné, neboť nemáte čím podložku zkrotit? Nosíte jí v ruce, v batohu na zádech či obyčejné igelitce hozené přes rameno? Pak právě pro vás je stvořený vak Chakra s potiskem, který vás zaujme již na první pohled.

Ať už na hodinu jógy docházíte pěšky nebo dojíždíte autem, vždycky se hodí mít po ruce vzhledově přitažlivý vak, do kterého uložíte nejen podložku, ale i oblečení či jiné pomůcky, bez kterých nevycházíte z domu. Vak Chakra s potiskem vám nabízí celou řadu pozitivních vlastností, kterým stojí za to věnovat pozornost.

Proč si pořídit vak Chakra se zajímavým potiskem:

  • je vyrobený z přírodních materiálů, což potěší ochránce přírody i ty, kterým záleží na jejich zdraví a chtějí pro sebe jen to nejlepší
  • má dostatečné rozměry, které vám zaručí spoustu místa pro uložení všech věcí, které chcete mít při sobě
  • vyznačuje se velice snadnou údržbou, kdy jej v případě potřeby můžete vyprat v pračce a vak bude zase jako nový
  • je k dostání za přátelskou cenu, která vás nezruinuje a pořídit si jej tak může prakticky úplně každý

Přední strana vaku je zdobena motivem sedmi čaker, což je tradiční jógový motiv. Vybírat můžete mezi dvojím barevným provedením a vak je tak vhodný nejen pro ženy, ale i pro muže.

Podívejte se na následující video a udělejte si o vaku vlastní představu:

YouTube video

>