Proužkovaná přírodní taška na jógu OHM

649 

Také neustále přemýšlíte, kam si zabalit všechny věci, když odcházíte na jógu? Najednou zjišťujete, že kromě pomůcek na jógu byste si rádi vzali také něco navíc? Chcete si po cestě do studia například číst, ale nemáte knížku kam dát? Taška na jógu je řešením přímo pro vás.

Popis


Představujeme vám proužkovanou přírodní tašku na jógu OHM Yogacentrum. Všichni, kdo při své cestě na cvičení zvolili za svého společníka tašku na jógu, si ji nemohou vynachválit. Své věci budete mít pohodlně na jednou místě. Do této tašky – s rozměry v 17 cm x š 17 cm x d 71 cm – umístíte jakoukoliv běžnou podložku, oblečení, jógové pomůcky a ještě vám zbyde místo na další věci, které byste měli rádi s sebou. Velká kapsa se zapíná na zip, stejně jako ty malé, do kterých si můžete dát své cennosti a další drobnosti.

Proč pořídit právě proužkovanou tašku na jógu OHM Yogacentrum? 

  • Je vyrobená ze 100% přírodního materiálu, látka vás určitě zaujme také krásným pruhovaným designem.
  • Dobře se nosí. Díky zpevněnému vypodšívkovanému dnu se tato taška na jógu nijak nedeformuje. Samozřejmostí jsou také odolná ucha, která neřežou do ramen.
  • V případě, že se vám taška náhodou zašpiní, můžete ji jednoduše vyprat v pračce a bude jako nová.
  • Velká kapsa a tři menší postranní kapsy slibují dostatečně prostoru pro všechny jógové nezbytnosti a další osobní věci.

Zvolte přírodní tašku na jógu OHM Yogacentrum a budete mít jednoduše po ruce vše, co každý jogín potřebuje. A vždy se vám vejde ještě něco navíc.

>