Prostorná taška na jógu s květy

765 

Hledáte příjemně vyhlížející tašku, do které se vám vejde i rozměrově náročnější podložka, oblečení a další drobnosti, které chcete mít neustále po ruce? Pak je tato taška s květy, která svým vzhledem vybízí k nákupu, tím nejlepším právě pro vás.

Popis

Věnujete se cvičení jógy pravidelně? Chodíte i vícekrát do týdne cvičit? Nedáte dopustit na svou podložku na jógu, protože ty erární, jež jsou k dostání v každém studiu, nechcete používat? Pak vás potěší tato atraktivní taška, do které se vám pohodlně vejde nejen podložka, ale i oblečení na jógu či další drobnosti, které chcete mít neustále při sobě.

Taška s květy Yogacentrum vás nadchne nejen svým lákavým provedením, ale zároveň i přátelskou cenou i skutečností, že byla vyrobena pouze z přírodních materiálů. Vyznačuje se zpevněným vypodšívkovaným dnem, díky kterému je dostatečně pevná a odolná a vydrží vám tak dlouhá léta.

3 důvody, proč si pořídit tašku s květy Yogacentrum:

  1. je vyrobena ze 100% bavlny – dobrá zpráva pro ochránce přírody.
  2. můžete jí v případě potřeby vyprat v pračce – bude vždy jako nová.
  3. velký prostor, do kterého se vejde hodně věcí – budete mít vše potřebné po ruce.

Velikost této tašky s květy Yogacentrum je ideální i pro vyšší podložku a oblečení. Oceníte i praktické zapínání na suché zipy, kapsičku na klíče a drobnosti, v neposlední řadě i veselý potisk, který vám zvedne náladu. Rozměry tašky jsou v 27 cm x š 16 cm x d 70 cm.

>