Jutová taška na jógu OHM

399 

Patříte k těm, kteří si rádi na jógu nosí jen oblečení na převlečení a pár osobních drobností? Nepotřebujete s sebou brát přehršel věcí a rádi byste měli stylovou a praktickou tašku, kam se vám těchto pár věcí vejde? Máme pro vás řešení.

Popis


Představujeme krásou jutovou tašku na jógu OHM, která vám udělá radost nejen svým vzhledem, ale také praktičností. Je ušitá ze směsi bavlněné a jutové látky. Tento přírodní materiál slibuje komfort v podobě snadné údržby. V případě zašpinění tašku jednoduše dejte do pračky a bude jako nová.

Taška disponuje také množstvím kapes. Kromě té velké hlavní, kam se vám pohodlně vejde oblečení i další pomůcky, má dvě venkovní a dvě vnitřní kapsy. Vaše cennosti si tak můžete pohodlně umístit do bezpečí těchto kapes, budete je mít kdykoli po ruce.

Neméně praktickou věcí je také dlouhý nastavitelný popruh, ten umožní komfortní nošení. Díky všem těmto výhodám a atraktivnímu vzhledu se taška stane vaším společníkem nejen na cestě do studia jógy. Její využití je široké, záleží jen a jen na vás, kam budete chtít s taškou vyrazit.

Pro pořádek uvádíme také rozměry tašky – v 29 cm x š 27. Pevně věříme, že díky veškerým výhodám i přátelské ceně budete i vy spokojeným majitelem jutové tašky.

Podívejte se také na druhý motiv této jutové tašky.

>