Bavlněná barevná taška na jógu

634 

Taška na jógu představuje nedílnou součást vybavení, které je určené k této aktivitě, ovšem ne každý jogín či jogínka tuto vymoženost používá. Nechcete-li už nosit podložku či oblečení v obyčejné igelitové tašce, nechte se okouzlit tímto výrobkem v šesti barevných provedeních.

Popis

Na každou hodinu jógy nosíte kromě podložky také oblečení, pomůcky či jiné drobnosti, které chcete mít po ruce kdykoli a kdekoli. Nosíte-li všechny tyto věcičky v obyčejné igelitové tašce či batohu, který ale nemá s jógou nic společného, spolehněte se na tento výrobek, který vás okouzlí nejen svým barevným provedením.

Bavlněná taška na jógu splní všechna vaše očekávání. Je vhodná pro všechny nadšence jógy, kteří nevědí, jak šikovně zkrotit jejich podložku na jógu a nosí jí neprakticky složenou v batohu. Pro své atraktivní provedení – je k dostání v šesti barvách – jí mohou s klidným srdcem používat jak ženy, tak i muži.

Proč si pořídit bavlněnou tašku:

  • přírodní materiál, který neškodí životnímu prostředí ani vašemu zdraví
  • velice snadná údržba – v případě potřeby ji lze vyprat v pračce
  • speciálně navržená velikost, která pojme vše, co chcete mít u sebe

Taška je vyrobena z bavlny a její velikost – v 17cm x š 17cm x d 71 cm – pohodlně pojme klasické rozměry podložek na jógu, oblečení i jiné drobnosti.

Seznamte se s taškou Yogacentrum blíže a prohlédněte si následující video:

YouTube video

>