Tradiční sada na jógu plná barev

1 360 

Hledáte pro cvičení jógy kvalitní vybavení, na které se budete moci kdykoli spolehnout? Často cestujete a nechcete se této aktivity vzdát i na svých cestách? Pak právě pro vás byla stvořena tato pestrobarevná sada plná kvalitních výrobků.

Popis

Jóga je stále oblíbenější aktivita, které se s chutí i nadšením věnují jak ženy, tak i muži nejrůznějších věkových kategorií. Pomůcek a vybavení pro tuto aktivitu existuje celá řada, neodmyslitelnou pomůckou jsou bezesporu podložky, bez kterých si cvičení snad ani neumíte představit. Máte zájem věnovat se józe v duchu dávné tradice? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít tuto tradiční sadu na jógu, která hraje všemi barvami a jistě předčí vaše očekávání!

Co je součástí tradiční sady a jógu:

  1. kobereček na jógu – skladný, lehký a veselý společník vhodný i na cesty
  2. vak Yogacentrum – prostorný, v příjemně zeleném provedení
  3. opasek Yogacentrum – vhodný nejen pro protažení, ale i lepší provedení pozic

S touto sadou budete moci počítat i na dovolené či pracovních cestách, neboť je lehká a skladná. Je k dostání za přátelskou cenu, o které byste si v případě jednotlivého nákupu samostatných pomůcek mohli nechat jen zdát. Nechcete-li cvičit s podložkou na jógu, ale máte zájem poznat tuto aktivitu podle jejích nejstarších tradic, je kobereček na jógu vaše sázka na jistotu.

>