Stylová bordó sada na jógu

1 283 

Patříte-li mezi ochránce přírody, kteří vyhledávají jen přírodní produkty, které neuškodí ani přírodě, ani jejich zdraví, zpozorněte, neboť právě pro vás je stvořená tato sada na jógu. Ekologická, vzhledově přitažlivá a cenově dostupná. Dáte jí šanci stát se vaší součástí?

Popis

Ještě nemáte vybranou svou podložku na jógu, a proti si na hodinách jógy půjčujete ty erární nebo na cvičení docházíte s obyčejnou karimatkou? Pohráváte si s myšlenkou, jak šikovně podložku doplnit o prostorný vak či tašku, do které by se hodně vešlo? Pak věřte, že právě vám je určena bordó sada na jógu!

Tato sada obsahuje:

  • neklouzavou a 100% ekologickou Ekotex Extra podložku na jógu, která vám zaručí nejen stabilitu během cvičení, ale i jistotu, že se nehnete z místa ani při provádění těch nejsložitějších pozic
  • ve stejném barevném provedení vak Yogacentrum, který se vyznačuje dostačujícím úložným prostorem, jež pohodlně pojme nejen podložku, ale i další vybavení – ručník, oblečení či pomůcky na jógu

S touto sadou již nikdy nebudete muset řešit otázku jak zkrotit neposlušnou podložku, zároveň hravě vyřešíte, jak přenášet všechny pomůcky, které chcete mít v jógovém studiu během cvičení jógy neustále po ruce.

>