Sada na jógu vhodná pro muže

2 230 

I muži se stále častěji věnují cvičení jógy, a proto se není čemu divit, že i oni potřebují kvalitní vybavení, které sice nehraje všemi barvami, ale i tak je dostatečně praktické a pohodlné, aby si s ním každou hodinu jógy maximálně užili. Sázkou na jistotu každého muže je tato sada na jógu.

Popis

Jóga rozhodně není jen výsadou něžného pohlaví, a především pro radost žen můžete stále častěji na hodinách jógy vídat i mužské zastoupení. Je samozřejmé, že žádný muž nebude nadšený z pestrobarevné podložky na jógu či ještě pestrobarevnějšího vaku či tašky, a proto je třeba nabídnout jim mužskou sadu na jógu.

Tato sada je tedy pro muže jasnou volbou. Nevyznačuje se zářivými barvami, ba naopak je k dostání v typicky mužských odstínech – černá a modrá. 

Co získáte pořízením této sady:

  • přírodní podložku Natural Eco Comfort, která se výborně hodí pro všechny druhy jógy a pro svou neklouzavost především pro Hot a Bikram jógu
  • tašku Charka v černé barvě, která je dostatečně prostorná nejen pro uložení samotné podložky, ale místo v ní najde i oblečení či jiné drobnosti

S touto sadou žádný muž nešlápne vedle!

>