Jednoduchá, leč praktická a levná sada na jógu

737 

Potrpíte si na jednoduchosti a ke štěstí a pohodlnému cvičení jógy vám bohatě postačí kvalitní podložka, jenž vám nabídne dostatek komfortu i stability? Proč tedy nevsadíte na tuto sadu na jógu, jejíž součástí je ekologická podložka a šikovný popruh k jejímu sepnutí.

Popis

Kdo si potrpí na jednoduchosti a ke cvičení jógy nepotřebuje řešit dilema, jakou tašku či vak si pořídit, měl by vsadit na tuto jednoduchou, leč praktickou a vesele barevnou sadu na jógu čítající dva kvalitní produkty, které jistě předčí vaše očekávání a nabídnou vám jen to nejlepší.

Součástí této sady je:

  • přírodní podložka Ekotex Yogacentrum, která je stále oblíbenější především pro svou příjemnou měkkost a zdravotní nezávadnost, která je pro mnohé z vás oním nejdůležitějším kritériem
  • praktický a snadno skladovatelný popruh na podložku Yogacentrum, se kterým hravě sepnete srolovanou podložku, hodíte si jej přes rameno a můžete vyrazit na další hodinu do jógového studia

Záleží-li vám na kvalitě a přírodních materiálech, jistě vám podložka Ekotex udělá radost. Pro své pozitivní vlastnosti se stala věrnou společnicí mnoha nadšených jogínů a jogínek, kteří na ní nedají dopustit. Popruh na podložku vám slibuje snadné, rychlé a hravé přenášení podložky z místa na místo, kdy stačí podložku jednoduše srolovat, stáhnout z každé strany popruhem a můžete vyrazit!

>