Barevná sada na jógu vhodná i na cesty

1 362 

Stala se jóga neodmyslitelnou součástí vašeho života, které se nehodláte vzdát ani na svých cestách, ať už vás zavedou kamkoli? Hledáte věrného společníka, který bude skladný, ale zároveň pohodlný a kvalitní? Pak se nechte okouzlit barevnou sadou na jógu, která je vhodná i na cesty!

Popis

Cvičení jógy se nemusíte věnovat jen doma pomocí DVD, na vlastní pěst někde v městském parku na čerstvém vzduchu či v jógovém studiu za doprovodu zkušeného lektora, ale jistě se této stále oblíbenější aktivity nechcete vzdát ani na cestách, ať už vás zavedou kamkoli.

Kdo se chce cvičení jógy věnovat i na dovolení či pracovní cestě, měl by přemýšlet o vhodném společníkovi, který se mu vejde do zavazadla a nabídne mu dostatek komfortu i stability. Je-li to i váš případ, nechte se okouzlit touto barevnou sadou na jógu, která je vhodná nejen na cvičení doma, ale i na cesty – což jistě oceníte!

Proč si pořídit tuto sadu:

  • kvalitní produkty
  • vícero využití
  • příjemný vzhled
  • přátelská cena

Součástí této sady je kvalitní podložka Asana Yogacentrum, která se pyšní dokonalou neklouzavostí a šetrností k životnímu prostředí. Dále pak kobereček na jógu s veselými pruhy, který je utkaný ze 100% bavlny.

>