Větrné zvonečky 5

499 

Větrné zvonečky rázem vykouzlí poklidnou a příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti. Jejich melodický zvuk, který se rozezní s každým dechem větru, přináší klid, radost a štěstí. Zároveň léčí a pozitivně působí na psychiku člověka. To vše z nich dělá nejen krásnou dekoraci, ale i ideálního společníka pro vaše meditace.

Popis


Větrné zvonečky jsou tradiční dekorací, ale i funkčním doplňkem. Svůj původ mají v Indii a Číně, kde jsou součástí každého chrámu, kláštera a domácnosti. Své kouzlo a význam si zachovaly až do dneška. Zvuk větrných zvonků odstraňuje negativní energii z prostředí a poskytuje ochranu před vším zlým, co by se pokusilo narušit rovnováhu a klid domácnosti.

Melodický zvuk větrných zvonků, který se rozezní s každým dechem větru, má spoustu pozitivních vlastností. Léčí, ulevuje od psychické zátěže, odstraňuje negativní energii z prostředí, zbavuje stresu smutku a depresí. Příjemný a uklidňující zvuk zároveň dokáže navodit tu správnou atmosféru, pro meditace a relaxace. Vyberte si ten správný zvonek, který ve vaší domácnosti rázem vykouzlí poklidnou atmosféru.

Materiálslitina kovů

Délka: 50 cm

>