Velký lotos Ganéša

1 590 

Velký lotos s bohem Ganéša je krásnou a originální dekorací, která se stane ozdobou vašeho domova. Navodí příjemnou atmosféru v každém prostoru, bytě, kanceláři či jógovém studiu. Přinese pozitivní energii, klid, radost a štěstí, ať už ji postavíte kamkoliv.

Popis


Ganéša, v sanskrtu gaṇeśa, je hinduistický bůh, jeden z nejznámějších a nejuctívanějších. Bývá vyobrazován se čtyřmi pažemi a sloní hlavou. Je bohem blahobytu, moudrosti, a každému pomáhá odstraňovat překážky z jeho cesty života. Ganéša je prvním božstvem, s nímž se navazuje kontakt při modlitbách. To z něj dělá skvělého společníka pro vaše meditace. Nikdy se k vám neobrátí zády a poskytne vám láskyplnou ochrannou sílu.

Tato krásná a originální dekorace navodí příjemnou atmosféru a přinese pozitivní energii a klid, ať už ji postavíte kamkoliv. Po otočení (vyšroubování) samotného květu a podstavce, se květ rozvine a odhalí svou krásu – bůh Ganéša.

Velký lotos Ganéša je vyroben z vysoce kvalitní slitiny kovů. Působí decentně a vkusně, a to z něj dělá dekoraci vhodnou pro každý interiér.

Výška: 24 cm
Váha: 1,9 kg

>