Velký lotos Buddha

1 590 

Meditace jsou symbolem klidu, relaxace a uvolnění. Velký lotos Buddha je krásnou, originální a funkční dekorací, která vám pomůže si tyto chvíle užívat naplno. Navodí příjemnou atmosféru, přinese klid, radost a štěstí do vašich domovů či jógových studií.

Popis


Dominantním prvkem této dekorace je Buddha, Siddhártha Gautama, jenž je považován za zakladatele buddhismu, filosofického a náboženského systému. Sochy Buddhy zdobí chrámy, kláštery, meditační prostory, ale i domovy všech meditujících po celém světě. Jsou krásnou dekorací, která přináší pozitivní energii, klid, radost a štěstí. Ať už ji postavíte kamkoliv, váš prostor rázem oživí a navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace.

Po rozvinutí květu, je odhalena krása a dominanta celé dekorace – Buddha. Samotného rozvinutí je docíleno prostřednictvím otáčení (vyšroubování) květu a podstavce.

Velký lotos Buddha je vyroben z vysoce kvalitní slitiny kovů. Dekorace působí příjemným, decentním a vkusným dojmem, bude se tak vyjímat v každém interiéru.

Výška: 24 cm
Váha: 1,9 kg

>