Zpívající tibetská mísa

11 990 

Tibetské misky – přezdívané též jako zpívající – jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích již po dlouhá staletí. Jejich zvuk přirozeně pomáhá dosáhnout hlubokého stavu meditace a relaxace, léčí, snižuje stres a navozuje příjemnou atmosféru.

Popis


Zpívající tibetské misky, jsou známé též jako himalájské misky nebo suzu gong. Jsou hudebním nástrojem a duchovní pomůckou s dlouhověkou tradicí. Svůj původ mají v Nepálu, kde se používaly při léčbě těla a mysli, také pro uvedení do stavu meditace a vnitřní rovnováhy. Existuje celá řada tibetských mís, každá je však unikátem, díky svému specifickému tónu a vibracím.

Tibetské mísy mají širokou škálu využití. Jejich zvuk zklidňuje tělo, mysl a duši. Navodí příjemnou atmosféru pro meditace, relaxace, ale i masáže. Zároveň léčí, odstraňuje stres, negativní energii z prostředí, přináší radost, klid a štěstí. Tibetská mísa je také krásným doplňkem a dekorací vhodnou do každého interiéru – domu či jógového studia.

Tato tibetská miska je ručně tepaná. Zvuku, zpěvu mísy docílíte pomocí tření tloučku o strany a hrany misky. Součástí sady je tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 40 cm
Váha: 6,5 kg

>