Tibetská zpívající mísa

19 489 

Tibetské zpívající misky jsou hudebním nástrojem a duchovní pomůckou s dlouhověkou tradicí. Každá má svůj specifický zvuk, který léčí, zklidňuje mysl, tělo a duši. Zároveň dokáže navodit příjemnou atmosféru pro vaše meditace, chvíle klidu, pohody a relaxace. Objevte kouzlo meditační mísy, jistě si ji zamilujete.

Popis


Tibetské mísy, přezdívané též jako zpívající, himálajské mísy nebo suzu gong, jsou tradiční pomůckou používanou při meditacích a obřadech. Svůj původ mají v Nepálu, kde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera. Mají spoustu pozitivních vlastností a blahodárné účinky na tělo a psychiku člověka, ale také širokou škálu využití.

Existuje spousta tibetských mís, každá je však unikátem, a to díky specifickému zvuku každé z nich. Jejich zvuk léčí, stimuluje proces hojení, ulevuje od psychické zátěže, zbavuje stresu, smutku a depresí. Příjemné vibrace dokáží navodit tu správnou atmosféru pro meditace, zklidňují mysl, tělo a duši. Tibetská mísa je také krásnou dekorací, která oživí váš meditační prostor či jógové studio. Stane se ozdobou každého interiéru a přinese klid, radost a štěstí.

Tato tibetská miska je ručně tepaná a je zárukou kvality. Zvuku, zpěvu mísy docílíte pomocí tření tloučku o hrany a strany misky. Součástí sady je tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 50 cm
Váha: 9,7 kg

>