Tibetská miska Tárá 7

4 289 

Tibetské zpívající misky jsou tradičně používány při meditacích, relaxacích a v léčitelství. Jejich harmonický zvuk a příjemné vibrace mají blahodárné účinky na lidské tělo a psychiku člověka. Dokáží navodit příjemnou atmosféru, přináší klid a prostředí zaplňují novou, čistou a pozitivní energií. Užívejte si své meditace naplno a s pocitem maximálního uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou také známé pod názvem himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční meditační pomůckou a hudebním nástrojem původem z Nepálu, kde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera. Používají se během různých obřadů a udávají začátek a konec každé meditace. Tárá, která je ozdobou této tibetské misky, je hinduistickou bohyní, jejíž jméno v sanskrtu znamená hvězda. Je bohyní soucitu a laskavosti. Dodává pocit bezpečí, tělo a duši naplňuje láskou a vřelostí.

Tibetské misky mají blahodárné účinky na lidské tělo, psychiku a duši a mají širokou škálu využití. Při hraní na tibetskou misku dochází k přenosu vibrací do okolního prostředí a taktéž do těla člověka. Jejich čistý zvuk a příjemné vibrace zaplňují prostředí novou, čistou a pozitivní energií, přinášejí klid a navozují příjemnou atmosféru. Vibrace působí jako masáž na tělo a duši, odstraňují stres a energetické nerovnováhy z lidského těla. Tibetská miska je zárukou hluboké a ničím nerušené meditace.

Zpěv misky se rozezní buď s údery, nebo třením paličky o její strany nebo hranu. Tibetská miska je ručně tepaná a součástí celé sady je krom samotné misky také palička a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 28 cm
Váha: 2 kg

>