Tibetská miska Tárá 6

3 290 

Tibetské zpívající misky jsou tradiční meditační a relaxační pomůckou původem z Nepálu. Jejich harmonický zvuk a příjemné vibrace prostoupí do vašeho těla, do každé jeho buňky, a uvedou vás do stavu klidu, harmonie a naprosté bezmyšlenkovitosti. Tibetská miska je skvělým společníkem, díky kterému si budete moci užívat své meditace naplno.

Popis


Tibetské zpívající misky jsou hudebním nástrojem, relaxační a meditační pomůckou a v neposlední řadě také dekoračním předmětem. Na dálném východě se tomuto nástroji někdy říká obrácený zvon a v místních klášterech se používá už po staletí během různých obřadů a meditací. Harmonický zvuk a příjemné vibrace tibetské misky lze použít na několika různých úrovních – na fyzické při masáži zvukem, na mentální při navození hluboké relaxace, a na úrovni meditační, kdy zvuk tibetské misky pomáhá při koncentraci a s uvolněním mysli na cestě k meditaci.

Tibetská miska je také krásnou dekorací. Oživí váš meditační prostor a zaplní ho novou, čistou a pozitivní energií. Miska je zdobena posvátnými rytinami hinduistické bohyně Tárá. Tárá v sanskrtu znamená hvězda, je hvězdou ukazují směr cesty života, odstraňuje překážky a ochraňuje před strachem a utrpením. Je ztělesněním lásky, vřelosti a soucitu.

Každá tibetská miska je unikátem se specifickým zvukem, který se rozezní buď s údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Miska je ručně tepaná a součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 24 cm
Váha: 1,5 kg

>